Vyrážka, akné, krupička na obličeji

Anonymní
1.9.20 13:18

Vyrážka, akné, krupička na obličeji

Zdravím, je mi 22 a už od malička mě trápí problematická pleť, ale nyní je to extrém. Od jara se mi začala dělat vyrážka, akné :think:. Jsou to drobné pupínky s bílými vrcholky, ale bez hnisu, narozdíl od,, jebaku,, :?. Vyzkoušela jsem kosmetiku vysusujici, hydratační, na citlivou pokožku, dokonce i dobu bez žádné kosmetiky. :think: nic moc z toho neneslo dlouhodobé zlepšení. Kdyby měl někdo zkušenosti s přípravky, které by mohly pomoci, budu ráda. Příp Vaše zkušenosti s péčí o pleť. Jsem už zoufalá, protože toto nejde ani překrýt mekeupem, protože je to 3d :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25
1.9.20 13:34

Můžete vyzkoušet toto Pleťový gel proti akné s výtažkem z pšenice a vitaminem A od značky avon.
Mně to teda na pleť pomohlo stačí málo a na druhý den mi teda pupínky zmizly :palec: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1587
1.9.20 13:53

Nemůže to být z jídla? Moje známá nakonec přišla na to, že to má z vitamínů C.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
1.9.20 14:36

Tady ta krupice může být z jídla, cukry, Cčko jak už tu někdo psal. Může to být i forma alergie, která se ti vyrazí v obličeji. Případně používání nevhodné kosmetiky na bázi alkoholu atd… Doporučuji návštěvu dermatologa než zkoušet pokus/omyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama