Vyrážka bez jiných příznaků

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teresska666
Povídálka 42 příspěvků 17.05.19 21:16
Vyrazka bez jinych priznaku

Dobry vecer maminky. mozna zbytecne, ale prece jen se zeptam.nevi nekdo co tyto pupinky mohou byt? Syn uz to ma asi 4 den, dnes po koupani se mu to jeste zvyraznilo. Jine znamky nema, mam to po celem telicku, nejvic na rukach, stehnech, zadecku ale nesvedi ho to, akorat se skrabe na tom zadecku a rika ze ho skrabe. 14 dni zpet jsem koupila na prani Ariel Baby, jinak jsem to ted prala v Lovele. a taky misto sprchoveho gelu par dni umavam Johnsons Baby. Muze to byt reakce na pripravky i kdyz ho to nesvedi nebo neco jineho? kdyztak se omlouvam za hloupy dotaz ;) :lol:

Reakce:
alisekR
Kelišová 5733 příspěvků 17.05.19 21:29

Ekzém. Výměn prášek. Nebo přidej máchání

eviku-miluna
Kelišová 6977 příspěvků 1 inzerát 17.05.19 21:31

Mně to přijde jako nějaká kopřivka :think:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 17.05.19 21:35

To neni ekzem, spis ta koprivka, z jidla, ci ten prasek novy..

Teresska666
Povídálka 42 příspěvků 17.05.19 21:48

Me prve prijde divne, ze ho to nesvedi. na kozni s nim letet nechci, s doktorkou mam sama spatnou zkusenost. Ale dobre, skusime vymenit, dekuju ;)

blumen
Hvězda diskuse 51649 příspěvků 17.05.19 21:50

@Teresska666 bud reakce na jidlo nebo na ty orioravky. Ale Livela taky nebyla nic moc. Takze zmenit, za sebe a dceru atopika doporucuji Sonett.

Martina712
Kecalka 238 příspěvků 17.05.19 22:10

Synovi se taky delala koprivka, nesvedilo ho to.(coz mi doktori kolikrat nechteli verit, ze koprivka proste svedi).Veskery alergie jsme vyloucili, litali jsme po doktorech jako blbi a nikdy nikdo na nic neprisel.. s vekem je to lepsi, ale byl o dost mladsi, kdyz se mu to udelalo poprve bylo mu 9m. Zkusila bych vymenit mydlo, praci prasek, popremyslet jestli neochutnal neco noveho a uvidis…

Teresska666
Povídálka 42 příspěvků 18.05.19 18:49

On je prave osypanej na, sice mene, ale na rukach a stehnech tu koprivku ma porad, uz asu od roku, ted mu budou 3. Akorat ta vyrazka na boku, na obliceji a zadecku se mu objevila az ted. Alergologii mame uz dvakrat za sebou, prvne v roce a pul, kdy mel hranicni na skoro na vsechno. Zkusili jsme bezlepkovou dietu, bezlaktozovou, vysadit bily cukr. A stejne porad krupicku na sobe mel. V Lovele peru od narozeni a problem nebyl.

Váš příspěvek
Reklama