Vyrážka kolem pusinky po mléčných výrobcích

1101
22.3.16 18:45

Vyrážka kolem pusinky po mléčných výrobcích

Maminky, prosím o radu, popř. vaši zkušenost. Malý má 13 měsíců, poprvé se osypal v 6 měsících z Nutrilon rýžové kaše, potom i ze Sunarky, Hami…tak jsme najeli na HA kaši a to bez problémů. Jak jsme zaváděli čím dál více potravin a mléčných výrobků, občas se z něčeho osypal. Obecně mu nevadí jogurt, některé druhy tvarohu, máslo. Během kojení jsem jedla sama v hojné míře mléčné výrobky a po mém mléce nikdy problém neměl. Nyní dávám UM klasický Sunar(na obalu je, že obsahuje plnotučné mléko),teď dělají nový Sunar a ten je z odtučněného mléka jako většina druhů UM a to se tak osypal, že jsme museli dát Fenistil. Já mám pocit, že se osype z výrobku, který obsahuje sušené odtučněné mléko. Je to vůbec možné, taková zvláštní alergie? Jiné zažívací problémy nemá, jen ta vyrážka. Dr. se netváří, že by to mohla být alergie, to by prý průjmoval a neprospíval a že se to stejně u takto malých dětí neřeší, že to většinou do 3 let samo vymizí. No ale mě by zajímalo, co to může znamenat. Alergie, intolerance?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69403
22.3.16 18:58

@Teruška85 jak ta vyrazka vypada? Mas foto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
23.3.16 12:12

@blumen nemám,jsou to červené flíčky kolem pusinky, takové mapky, postupně odezní, tak po půl hodině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat