Vyrážka, která je lépe cítit na dotek než vidět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 12:46
Vyrážka která je lépe cítit na dotek nez videt

Ahoj holky potřebuji nejake rady zda s tim nemate zkušenosti. V sobotu se mi udelala jemná vyrážka na bradě.. pupinky nebyly zarudle ani nesvedely, tak jsem to neřešila. Během dne se to rozšířilo az na bradu a za uši a trochu na tváře. Vcera jsem se vzbudila a mela jsem to i nekde po těle (zápěstí, semtam na zádech, na hrudi) a rozšířilo se mi to do celého obličeje a začalo to svědit. Řídila jsem se pokyny na internetu, nepoužívat žádné mýdla jen omyl čisté vodou a nechat to dýchat. Nejsem fanoušek chodit se vsim k doktorovi a porad se dopovat prášky. Jen bych chtela vedet čím takovy typ vyrážky muze byt způsoben. Dneska to neustoupilo a vyrážka na tvářích zacina nabírat červenou barvu. Jen by me zajímalo cim přírodním to léčit a zda to neni nic vážného. Zažili jste to některá?

Reakce:
Astyna88
Kecalka 347 příspěvků 07.01.19 12:54

Ahoj,podle me to vypada na koprivku. Syn to mel take - nebylo to ani tak videt,jako citit prsty,urcita mista zcervenala po par dnech,kdyz jsem to nicim nemazala. Mazala jsem to jen na promasteni,pri­padalo mi to i suche,modrou indulonou nebo i sadlem muzes. Ale mu to do par dni zmizelo samo…syn byl kojeny a vyrazka byla vysledkem poziti moc sladkeho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:06

@Astyna88 No ja prave na internetu o koprivce cetla ale nebyla si jistá zda je to prave ono. Moc dekuji za reakci. Jinak nevíte zda by prinejhorsim na to fungoval zyrtec? Je volné prodejny a ja ho driv v pubertě brala na mou alergii na včely a vzdy fungoval skvěle. Nemam tu zadny hojivy krém tak bych pro neco musela skočit. Jeste jednou dekuju za radu.

pannda
Kelišová 6727 příspěvků 36 inzerátů 07.01.19 13:12
@Anonymní píše:
@Astyna88 No ja prave na internetu o koprivce cetla ale nebyla si jistá zda je to prave ono. Moc dekuji za reakci. Jinak nevíte zda by prinejhorsim na to fungoval zyrtec? Je volné prodejny a ja ho driv v pubertě brala na mou alergii na včely a vzdy fungoval skvěle. Nemam tu zadny hojivy krém tak bych pro neco musela skočit. Jeste jednou dekuju za radu.

Něco jsi jedla či použila? Zodiac nebo Zyrtec je v pohodě, můžeš.
Mě to udělal šampon na vlasy, který spoustu let používám, podle mě tam byla změna slozeni

Azeretereza
Závislačka 2528 příspěvků 07.01.19 13:15

Mela jsem to jako reakci na antibiotika, snedla jsem na to neco blbyho a vylezla mi presne takova vyrazka po celym tele. Skoro nic nebylo videt, jen citit. Asi za tri dny to nejak vyschlo, vypadalo to jako supiny a trvalo snad mesic, nez to zmizelo. Tipuju to na podrazdeni, pripadne na lehci alergickou reakci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:16

@pannda To ja co se tyce vlasů muzu používat cokoliv a nikdy se mi nic podobného nestalo. Napadlo me arasidove máslo které jsem ale driv jedla normalne bez problému a v patek vecer jsem si ho dala po dlouhé dobe.. nebo jsme změnili povlečení.. tak zda me nedrazdilo to. Arasidove máslo mi nesedi protoze jsem si ho dala jen v patek tak bych ted cekala zlepšení. A povlečení jsme s přítele pro jistotu zas obmnenili a taky to nemelo vliv. Tak nevim :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:19

Asi skocim do lékárny pro zyrtec a indulonu at mam klid. Hrozne to dneska svedi a představa ze to bude trvat jeste dlouho.. to by me mohlo :D

Astyna88
Kecalka 347 příspěvků 07.01.19 16:47
@Anonymní píše:
Asi skocim do lékárny pro zyrtec a indulonu at mam klid. Hrozne to dneska svedi a představa ze to bude trvat jeste dlouho.. to by me mohlo :D

Zyrtek je dobry, zkus…syn to mel taky vizuelne jako supinky.

Ted bude mit 18m a na tvarich ma nejake drsne supinky take,kterr casto zcervenaji,pak to zase vybledne. Mazu mu to konopnou masti a zda se mi to lepsi…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 17:01

@Astyna88 Zyrtec neměli tak mi slečna dala Levoceritizin nebo něco takového tak to snad pomůže :nevim: Brala jsem to tak kolem 14:00 a mělo to zabrat do půl hodiny a necítím do teď změnu ale to se třeba přes noc změní :)

Astyna88
Kecalka 347 příspěvků 08.01.19 18:37
@Anonymní píše:
@Astyna88 Zyrtec neměli tak mi slečna dala Levoceritizin nebo něco takového tak to snad pomůže :nevim: Brala jsem to tak kolem 14:00 a mělo to zabrat do půl hodiny a necítím do teď změnu ale to se třeba přes noc změní :)

ten neznám…fenistil ještě mám odzkoušený, ale nevím, zda je na předpis :think: syn mívá podzimní dávivé noční kašle a to mu zabíralo. Prý je to i na alergický kašel a vyrážky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:44

Tak prášky nezabiraji a po indulone me to silene svedelo.. tak ted uz asi fakt pomuze jen doktorka :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >