Vyrážka na břiše, co to může být? Foto přiloženo

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.10.15 08:51
Vyrážka na břiše, co to může být? Foto přiloženo

Ahoj holky. Včera jsem si po mytí náhodou všimla na svém břiše - ze strany, vedle pupíku, těchto pupínků. Absolutně vůbec nesvědí. Nechápu, z čeho to může být. Jsem už cca 3 týden nachlazená, tak mě napadá, jestli to s tím může mít souvislost…?? Poradíte???
Raději anonym, stydím se. :oops:

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymní  04.10.15 08:54

Ještě dodám, že pupínky jsou takové vypouklé červené beďárky, malinko se rozlévající se do stan. Nic úplně hrozného, ale nic normálního.. Netuším, z čeho by to mohlo být… Zaklad.

misa.859
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 04.10.15 09:36

Těžko říct co to bude, fotogragie není dost ostrá, ale já měla podobné flíčky a byla to plíseň, můžeš zkusit mazat protiplísňovým krémem, když to mizet nebude plíseň to neni, nedávno jsem měla podobné flíčky jako předtím a tentokrát mi kožní řekla, že je to pytiriasis rosea, samo to zmizí. Oni i kožní lékaři mají kolikrát problém určit, co by to mohlo být.

pannda
Kelišová 5905 příspěvků 25 inzerátů 04.10.15 09:44

Může to být cokoli… mě se takto ukáží pupínky po opasku nebo kovovém knoflíku(alergie na kov), takže je dobré vědět, zda se tam nedotýká nějaké oblečení. Nebo to může být od potu, nebo se to v něco objevuje. Řešila bych to až by se to rozlilo více či se objevilo častěji. Použila bych zatím Sudocrém

Petule030
Kelišová 5276 příspěvků 04.10.15 10:02
@pannda píše:
Může to být cokoli…mě se takto ukáží pupínky po opasku nebo kovovém knoflíku(alergie na kov), takže je dobré vědět, zda se tam nedotýká nějaké oblečení. Nebo to může být od potu, nebo se to v něco objevuje. Řešila bych to až by se to rozlilo více či se objevilo častěji. Použila bych zatím Sudocrém

8o 8o Ty jo, děkuju! :hug: Přítel má už aspoň půl roku hroznou vyrážku na břiše taky jak mívá opasek. On to moc neřeší, ale je to fakt dost a já už kolikrát přemýšlela, proč to tak má. Přišla jsem jen na to, že asi jak přibral, tak ho kalhoty víc těsní a možná jak se potí nebo jak to dře… Ale je pravda, že on je alergický na kovy 8o Fakt díky, možná jsi nám pomohla! :kytka:

antoinnetka  04.10.15 12:55

Je to víceméně do tvaru kruhu? Pak to může být nomokulární ekzém. Nejprve pupínky a pak to jakoby podmokvává. Nic moc. Já to občas drapnu z práce, protože pracuju v prostředí - kde lítají ve vzduchu kdejaké nesmysly

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Po měsíci v KLDR byla jako Severokorejci. Myslela jen na jídlo a vodu

Stačily jen čtyři týdny v KLDR a studentka koreanistiky Nina Špitálníková se... číst dále >

Reklama