Reklama

Vyrážka na břiše, co to může být? Foto přiloženo

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.15 08:51
Vyrážka na břiše, co to může být? Foto přiloženo

Ahoj holky. Včera jsem si po mytí náhodou všimla na svém břiše - ze strany, vedle pupíku, těchto pupínků. Absolutně vůbec nesvědí. Nechápu, z čeho to může být. Jsem už cca 3 týden nachlazená, tak mě napadá, jestli to s tím může mít souvislost…?? Poradíte???
Raději anonym, stydím se. :oops:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.15 08:54

Ještě dodám, že pupínky jsou takové vypouklé červené beďárky, malinko se rozlévající se do stan. Nic úplně hrozného, ale nic normálního.. Netuším, z čeho by to mohlo být… Zaklad.

misa.859
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 04.10.15 09:36

Těžko říct co to bude, fotogragie není dost ostrá, ale já měla podobné flíčky a byla to plíseň, můžeš zkusit mazat protiplísňovým krémem, když to mizet nebude plíseň to neni, nedávno jsem měla podobné flíčky jako předtím a tentokrát mi kožní řekla, že je to pytiriasis rosea, samo to zmizí. Oni i kožní lékaři mají kolikrát problém určit, co by to mohlo být.

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 04.10.15 09:44

Může to být cokoli… mě se takto ukáží pupínky po opasku nebo kovovém knoflíku(alergie na kov), takže je dobré vědět, zda se tam nedotýká nějaké oblečení. Nebo to může být od potu, nebo se to v něco objevuje. Řešila bych to až by se to rozlilo více či se objevilo častěji. Použila bych zatím Sudocrém

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 04.10.15 10:02
@pannda píše:
Může to být cokoli…mě se takto ukáží pupínky po opasku nebo kovovém knoflíku(alergie na kov), takže je dobré vědět, zda se tam nedotýká nějaké oblečení. Nebo to může být od potu, nebo se to v něco objevuje. Řešila bych to až by se to rozlilo více či se objevilo častěji. Použila bych zatím Sudocrém

8o 8o Ty jo, děkuju! :hug: Přítel má už aspoň půl roku hroznou vyrážku na břiše taky jak mívá opasek. On to moc neřeší, ale je to fakt dost a já už kolikrát přemýšlela, proč to tak má. Přišla jsem jen na to, že asi jak přibral, tak ho kalhoty víc těsní a možná jak se potí nebo jak to dře… Ale je pravda, že on je alergický na kovy 8o Fakt díky, možná jsi nám pomohla! :kytka:

antoinnetka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.15 12:55

Je to víceméně do tvaru kruhu? Pak to může být nomokulární ekzém. Nejprve pupínky a pak to jakoby podmokvává. Nic moc. Já to občas drapnu z práce, protože pracuju v prostředí - kde lítají ve vzduchu kdejaké nesmysly

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama