Vyrážka na čele u měsíčního miminka

Anonymní
26.3.21 11:14

Vyrážka na čele u měsíčního miminka

Holky, do teď jsme měli od porodu pleť hlaďounkou.. Již třetí den koukám, že se mi miminko osypal na celicku a sem tam pupinek pod ocickem. Dnes už je to lepší jak včera, ale neuvědomuji si, že by to mohlo být z nějakého jídla.. Plně kojím. Celé těhotenství jsem ujizdela na mléčných výrobcích, teď jsem se trochu zabrzdila, ale i tak mléko, jogurty, máslo a podobně jim každý den. Může to být alergie na kravskou bílkovinu? To by se ale asi zhorsivalo ne? Zkouším mazat vyluhem z řepiku. Snad to nebude AE :,( díky ta radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
156
26.3.21 11:18

Takhle nám začala seborea ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 11:35

No tě pic 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
156
26.3.21 11:37

Zkus to mazat něčím mastným a při koupání to vezmi jemně žinkou ;) takhle jsme to dělali 14 dní a na čele to zmizelo.. Za týden to měl ve vlasech :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 11:42

@Letynka16 děkuji za radu, určitě zkusím. Já šla spíše tou druhou cestou no, vysušit a pak promazat. Tak snad se to nějak extra nerozjede. A co, z vlasku vám to pak zmizelo? :(

• Citovat
  • Nahlásit
156
26.3.21 12:00

Zatím ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
27.3.21 18:10

Take mam mesicni miminko. Par dni ma takovou vyrazku na celem obliceji, predtim hladka plet. Ale podle me je to novorozenecke akne. Zatim s tim nic nedelam. Seboreu mely vsechny starsi deti, ale vypadala malicko jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 19:46

@Janča6 Dneska se nám to objevilo i na tvaricksch.. Rozhodla jsem se to ničím nepatlat.. Nechat to byt a uvidím. Chce se mi z toho brečet. Přesně jak píšeš, předtím úplně hladounka pleť a teď toto.. Myslíš, že jde o akné? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
309
27.3.21 20:16
@Anonymní píše:
@Janča6 Dneska se nám to objevilo i na tvaricksch.. Rozhodla jsem se to ničím nepatlat.. Nechat to byt a uvidím. Chce se mi z toho brečet. Přesně jak píšeš, předtím úplně hladounka pleť a teď toto.. Myslíš, že jde o akné? :think:

Ted jsem ji vyfotila. Blesk ji zvyraznil. Podle me je to akne. Zkus porovnat se svym mimcem. Akne by melo zmizet do 3 mesicu veku. A bez mazani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
27.3.21 20:21

Jeste rano pripominala spis tu tvoji fotku. Ale ted uz tam jsou i typicke aknozni pupinky :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 22:22

@Janča6 Jezuskote chuderka.. Ať se toho brzy zbavíte!!! Jak tak koukám, máme to trochu podobne, i když ne v takové míře. Držím palce a děkuji za foto 8)

• Citovat
  • Nahlásit
309
28.3.21 09:14
@Anonymní píše:
@Janča6 Jezuskote chuderka.. Ať se toho brzy zbavíte!!! Jak tak koukám, máme to trochu podobne, i když ne v takové míře. Držím palce a děkuji za foto 8)

Diky. Uz to ma i na pod bradou. Ale nastesti ji to nevadi. Snad to fakt za ty 2 mesice zmizi. Na dennim svetle to nastesti neni tak moc videt. Taky vam drzim palce, at se to u vas tak nerozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 14:20

@Janča6 jeee tady už to vypadá moc hezky. :oops: to bude dobré, věřím, že se to spraví. 🙏

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat