Vyrážka na chodidlech a rukách u novorozence

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tery777
Nováček 8 příspěvků 26.08.18 11:05
Vyrážka na chodidlech a rukách u novorozence

Maminky poradte, mam 3-tydenniho chlapecka a vcera rano jsem na jeho chodidlech a ruckach objevila toto 8o teplotu nema, apaticky neni..pres den mi prislo ze to ustupuje, ale dnes rano opet to same a prijde mi to trochu jeste horsi (2.fotka) + to ma trochu i na stehynkach… ze by alergie na neco co jsem snedla? :,(

Přečtěte si článek: Vyrážka u novorozenců a kojenců, kdy k lékaři?

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13199 příspěvků 26.08.18 11:17

a nejsou to potničky?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12297 příspěvků 26.08.18 11:21

Pokud neměl froté ponožky a mohly to být potničky, mazala bych na pohotovost :nevim:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 26.08.18 11:23

Alergie to byt muze a nemusi. Muze ho to taky pekne svedit coz neumi dat najevo. Taky bych mazala na pohotovost, ma to hodne.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12297 příspěvků 26.08.18 11:36
@Renca8 píše:
Alergie to byt muze a nemusi. Muze ho to taky pekne svedit coz neumi dat najevo. Taky bych mazala na pohotovost, ma to hodne.

Radši být za hysterickou matku než něco zanedbat. Poničky bych čekala na krčku a v záhybech, kde se miminko zahřeje. Ale je to fakt prďola, novorozenec se snad ani nepotí :nevim:

Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 26.08.18 11:46

Frcela bych na pohotovost, napadá mě spálovy bacil či jiná chuťovka, s takto malým miminkem bych raději byla za hysterku, ačkoli se staršími dětmi jsem celkem flegmatik a nebezim k Dr s každým bebi.

Tery777
Nováček 8 příspěvků 26.08.18 13:40

všem moc děkuji, do nemocnice jsme zajeli a dostali jen Fenistil kdyby to bylo náhodou alergického původu, jinak to může být prý i virová vyrážka :? no tak snad to bude dobré

Renca8
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 26.08.18 15:16

Vubec se nebojte jezdit k dr. vzdy lepsi jet nez neco zanedbat. Treba ja sem s malou byla na preventivce kdy byla v pohode a v noci mela osypana cela zada i hrudnik a rano sem tam sla zase. Nikdo me za to hlavu neurval

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >