Vyrážka na chodidlech a rukách u novorozence

8
26.8.18 11:05

Vyrážka na chodidlech a rukách u novorozence

Maminky poradte, mam 3-tydenniho chlapecka a vcera rano jsem na jeho chodidlech a ruckach objevila toto 8o teplotu nema, apaticky neni..pres den mi prislo ze to ustupuje, ale dnes rano opet to same a prijde mi to trochu jeste horsi (2.fotka) + to ma trochu i na stehynkach… ze by alergie na neco co jsem snedla? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20450
26.8.18 11:17

a nejsou to potničky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29226
26.8.18 11:21

Pokud neměl froté ponožky a mohly to být potničky, mazala bych na pohotovost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2278
26.8.18 11:23

Alergie to byt muze a nemusi. Muze ho to taky pekne svedit coz neumi dat najevo. Taky bych mazala na pohotovost, ma to hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29226
26.8.18 11:36
@Renca8 píše:
Alergie to byt muze a nemusi. Muze ho to taky pekne svedit coz neumi dat najevo. Taky bych mazala na pohotovost, ma to hodne.

Radši být za hysterickou matku než něco zanedbat. Poničky bych čekala na krčku a v záhybech, kde se miminko zahřeje. Ale je to fakt prďola, novorozenec se snad ani nepotí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
26.8.18 11:46

Frcela bych na pohotovost, napadá mě spálovy bacil či jiná chuťovka, s takto malým miminkem bych raději byla za hysterku, ačkoli se staršími dětmi jsem celkem flegmatik a nebezim k Dr s každým bebi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
26.8.18 13:40

všem moc děkuji, do nemocnice jsme zajeli a dostali jen Fenistil kdyby to bylo náhodou alergického původu, jinak to může být prý i virová vyrážka :? no tak snad to bude dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2278
26.8.18 15:16

Vubec se nebojte jezdit k dr. vzdy lepsi jet nez neco zanedbat. Treba ja sem s malou byla na preventivce kdy byla v pohode a v noci mela osypana cela zada i hrudnik a rano sem tam sla zase. Nikdo me za to hlavu neurval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat