Reklama

Vyrážka na chodidlech a rukách u novorozence

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tery777
Nováček 8 příspěvků 26.08.18 11:05
Vyrážka na chodidlech a rukách u novorozence

Maminky poradte, mam 3-tydenniho chlapecka a vcera rano jsem na jeho chodidlech a ruckach objevila toto 8o teplotu nema, apaticky neni..pres den mi prislo ze to ustupuje, ale dnes rano opet to same a prijde mi to trochu jeste horsi (2.fotka) + to ma trochu i na stehynkach… ze by alergie na neco co jsem snedla? :,(

Přečtěte si článek: Vyrážka u novorozenců a kojenců, kdy k lékaři?

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12769 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 11:17

a nejsou to potničky?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10910 příspěvků 26.08.18 11:21

Pokud neměl froté ponožky a mohly to být potničky, mazala bych na pohotovost :nevim:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 26.08.18 11:23

Alergie to byt muze a nemusi. Muze ho to taky pekne svedit coz neumi dat najevo. Taky bych mazala na pohotovost, ma to hodne.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10910 příspěvků 26.08.18 11:36
@Renca8 píše:
Alergie to byt muze a nemusi. Muze ho to taky pekne svedit coz neumi dat najevo. Taky bych mazala na pohotovost, ma to hodne.

Radši být za hysterickou matku než něco zanedbat. Poničky bych čekala na krčku a v záhybech, kde se miminko zahřeje. Ale je to fakt prďola, novorozenec se snad ani nepotí :nevim:

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 26.08.18 11:46

Frcela bych na pohotovost, napadá mě spálovy bacil či jiná chuťovka, s takto malým miminkem bych raději byla za hysterku, ačkoli se staršími dětmi jsem celkem flegmatik a nebezim k Dr s každým bebi.

Tery777
Nováček 8 příspěvků 26.08.18 13:40

všem moc děkuji, do nemocnice jsme zajeli a dostali jen Fenistil kdyby to bylo náhodou alergického původu, jinak to může být prý i virová vyrážka :? no tak snad to bude dobré

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 26.08.18 15:16

Vubec se nebojte jezdit k dr. vzdy lepsi jet nez neco zanedbat. Treba ja sem s malou byla na preventivce kdy byla v pohode a v noci mela osypana cela zada i hrudnik a rano sem tam sla zase. Nikdo me za to hlavu neurval

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >