Reklama

Vyrážka na kloubech ruky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 20:32
Vyrazka na kloubech ruky

Ahoj.
Dceri se udelala vyrazka na jedne ruce a pouze na kloubech. Stezuje si, ze ji to svedi a zaroven pali. Nevite, co by to mohlo byt? Byla ji asi pred rokem diagnostikovana juvenilni atritida, nastesti je to dele dobry, nemusely jsme podstupovat zadne lecby, krom dvou punkci kolene. Napadlo me kdyby to diky tem kloubum, nikde jinde, nez na nich, nic nema ale zass si rikam to by nesvedilo.. Prikladam foto, jen neni to na fotce az tak videt.

Reklama

Reakce:

Jannys
Kelišová 6317 příspěvků 01.10.18 20:36
@Anonymní píše:
Ahoj.
Dceri se udelala vyrazka na jedne ruce a pouze na kloubech. Stezuje si, ze ji to svedi a zaroven pali. Nevite, co by to mohlo byt? Byla ji asi pred rokem diagnostikovana juvenilni atritida, nastesti je to dele dobry, nemusely jsme podstupovat zadne lecby, krom dvou punkci kolene. Napadlo me kdyby to diky tem kloubum, nikde jinde, nez na nich, nic nema ale zass si rikam to by nesvedilo.. Prikladam foto, jen neni to na fotce az tak videt.

Tohle myvám z chladu.Stačí někdy když ovane vítr a pod.
Já většinou nemažu protože krémy nesnesu,ale jinak namazat krémem se žádnou parfemací.Nejlépe kokosový olej, konopná mast.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 62 inzerátů 01.10.18 20:43
@Jannys píše:
Tohle myvám z chladu.Stačí někdy když ovane vítr a pod.
Já většinou nemažu protože krémy nesnesu,ale jinak namazat krémem se žádnou parfemací.Nejlépe kokosový olej, konopná mast.

Přesně, mám to celou zimu a už to na mě taky zase leze.. Mastit a mastit…

Nimie
Nadpozemská drbna 25933 příspěvků 01.10.18 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj.
Dceri se udelala vyrazka na jedne ruce a pouze na kloubech. Stezuje si, ze ji to svedi a zaroven pali. Nevite, co by to mohlo byt? Byla ji asi pred rokem diagnostikovana juvenilni atritida, nastesti je to dele dobry, nemusely jsme podstupovat zadne lecby, krom dvou punkci kolene. Napadlo me kdyby to diky tem kloubum, nikde jinde, nez na nich, nic nema ale zass si rikam to by nesvedilo.. Prikladam foto, jen neni to na fotce az tak videt.

Může to být v souvislosti s tím nebo jiná autoimunitní nabalující se věc. Mě takhle začíná každý rok na podzim atopický exém nabalený na jiné nehezké věci…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 20:52

Ma to asi 4 dny, presne nevim, nebyla doma, kdyz se ji to zacalo delat a jen na jedne ruce a jen na techto kloubech

Jannys
Kelišová 6317 příspěvků 01.10.18 20:57
@Anonymní píše:
Ma to asi 4 dny, presne nevim, nebyla doma, kdyz se ji to zacalo delat a jen na jedne ruce a jen na techto kloubech

Většinou to bývá na kloubech.Mám taky autimunitni onemocnění.I tak se mi to dělá z chladna jen na jedné ruce.Mám to na ruce více jak 10 dní třeba.Záleží jak moc se to ošetřuje a jak moc je to rozlehlé

cverunka
Závislačka 2541 příspěvků 01.10.18 21:03

@Jannys Ahoj. Trochu se vtírnu. Trpím na něco podobné a konečná diagnóza zatím nepadla. Pokud by ti to nevadilo, nenapsala bys třeba do SZ, čím trpíš a jak ti to diagnostikovali? Možná jsem moc otravná, ale občas nemůžu vyjít z domu jak vypadám a tak se chytám stébla…

inkognit
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 01.10.18 22:00

@cverunka já mám v zimě a chladném počasí také vyrážku na kloubech, jakoby to popraská a svědí a je to hrozný prostě.. šla jsem s tím na kožní, a tam mi doktorka řekla, že je to alergie na chlad… dala mi tedy krém ať při potížích mažu

cverunka
Závislačka 2541 příspěvků 01.10.18 22:56

@inkognit Ja to právě z chladu nemám. Dělá se mi to i kdy nejsem na zimě a i na částech těla, které jsou v teple :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >