Vyrážka na koleni

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 19:02
Vyrážka na koleni

Ahoj, prosím o radu. Dospělé dceři se dělá vyrážka. Tvoří se to výhradně na nohou, nejhůř kolena. Je to vystouplé, rudé a horké. Svědí to a štípe. Žádné nové přípravky na tělo ani na úklid nepoužíváme. Dělá se to spíše odpoledne a večer, je tam nějakou chvíli a pak jen tak zmizí. Nemáte někdo nějakou zkušenost? Díky.

Reakce:
pannda
Kelišová 6961 příspěvků 34 inzerátů 31.05.19 19:37

Slunce?

pannda
Kelišová 6961 příspěvků 34 inzerátů 31.05.19 19:38

Taky se zeptej, zda něco nesnedla někde si potajmu nekoupila( třeba rychle občerstvení). Může být alergie z barviv a konzervantů ve stravě

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 31.05.19 19:40

Necvičí na kolenou? vypadá to jak spálenina :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 20:14

@ka2ka není to spálenina, objevilo se to několikrát během týden na několik hodin, pak to samo zmizí a samo se to zase objeví.
@pannda je celiak, hlídá si, co jí. Jí zhruba stejně. Sluníčko bylo dnes poprvé po celém týdnu :mrgreen:, každý den tu pršelo a bylo zataženo.

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 31.05.19 20:17
@Anonymní píše:
@ka2ka není to spálenina, objevilo se to několikrát během týden na několik hodin, pak to samo zmizí a samo se to zase objeví.
@pannda je celiak, hlídá si, co jí. Jí zhruba stejně. Sluníčko bylo dnes poprvé po celém týdnu :mrgreen:, každý den tu pršelo a bylo zataženo.

myslela jsem spáleninu třeba od koberce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 20:18

@ka2ka to by se neobjevovala a nemizela. Koberce doma nemají. Je to právě taková malá záhada.

Heily
Povídálka 16 příspěvků 31.05.19 20:28

Mě se jednou udělala vyrážka když jsem se vykoupala a utřela novým ručníkem, který jsem zapoměla nejdřív vyprat, tak si myslím, že to bylo z toho…měla jsem to na obou rukách od ramene dolu a vypadala uplně stejně, jako ta tvé dcery…taky za pár hodin zmizela, děsně to svědělo a bylo to horké…pak už se to neobjevilo, tak jsem to dál nezkoumala. Objevuje se jí to během dne? Radši bych zašla na kožní, tam budou vědět víc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 20:34

@Heily dík, ale nic neměnila. Taky bych ale řekla nějaká alergie, jen je divné, že na kolenou. Doktora snad příští týden navštíví, aspoň obvodního. Je ve zkušebce a nechce chodit po doktorech.

pannda
Kelišová 6961 příspěvků 34 inzerátů 31.05.19 21:39

Hm, a kde pracuje? Nepracuje s alergenem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 21:55
@pannda píše:
Hm, a kde pracuje? Nepracuje s alergenem?

Sedi v kanclu, pomalu konci treti mesic, vyrazka az tento tyden.

pannda
Kelišová 6961 příspěvků 34 inzerátů 31.05.19 21:59

Ze stresu třeba?

Váš příspěvek
Reklama