Vyrážka na obličeji (1,5 měsíce)

Zuzaniee
20.5.16 10:41

Vyrazka na obliceji (1,5 mesice)

Zdravim maminky, jdu si za vama pro radu…Maly ma 1,5 mesice, plne ho kojim a uz od uterka se mi vzdy po kojeni osype(cervene flicky, sem tam tecky s bylim-vypada to jako bedar)nejcasteji u celicka, u nosiku.Za chvilku mu to ale trosku zmizne a u dalsiho kojeni mu to zase naskace a tak furt dokola…Jidlo jim tak jako od porodu a nikdy mu nic nevadilo…Mate nektera zkusenost, ze by zacalo nejake jidlo delat neplechu az pozdeji? Popripade nevite co na to? Asi ho to neskrabe ani nesvedi, ale nevypada to hezky, tak aby to treba nebylo neco vaznejsiho :think: Budu rada za kazdou radu!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

246
20.5.16 10:54

Nejspíš potničky :) To se samo časem upraví. V létě i u kojení to první dcera také měla. Občas jsem použila obyčejný zásyp a trošku na ty pupínky dala, ale ne do očí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2744
20.5.16 11:16

Taky bych to videla na potnicky- zkuste ho min oblikat kdyz jdete jist!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
20.5.16 11:27

Malý (6 tydnu) tohle měl uz asi tři tydny. Někdy lepší někdy horsi.. Včera jsem u dr dostala holtuv krém a dneska uz to ma skoro pryc:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
20.5.16 12:10

H-mast k nezaplaceni. :)) Sezenes v nemcnicni lekarne bez predpisu :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.16 12:22

Potničky, ohřeje se od vás :-) zkuste i to, čím mažete zadeček. Zinek to vysuší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7622
20.5.16 12:28

@Zuzaniee buď potničky nebo novorozenecké akné, to se tak, y může zhoršovat při zapocení. Nic to není, můžeš potřít tenkou vrstvou krému s obsahem zinku (něco co používáte na zadeček, třeba Sudocrem) nebo párkrát za den omýt černým čajem (nebo čajem z řepíku). Ale není to nutné, samo to časem zmizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
20.5.16 12:32

My kapeme fenistil kapicky a za nas super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu