Vyrážka na obličeji a na rukách, zarudlé uši

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misha T
Stálice 57 příspěvků 15.02.17 11:21
Vyrážka na obličeji a na rukách, zarudlé uši

Dobrý den mamky, prosím o radu, malý měl velký kašel, tak jsme byli v pondělí u Dr. dostal sirup Eedomed. Druhý den ale mu objevila na ručičkách vyrážka, tak jsem volala doktorce zda to. může mít z toho sirupu a říkala, že by to nemělo být, ale pro jistotu ať ho nedávám a zkusím až druhý den jestli se to nezlepší. A kdyby ho to svedilo ať přijdeme. Večer mu zrudly i nožičky, tváře a mel úplně rudé uši. Ale říká že ho to nesvědi, nemá teplotu. Přidám fotky. Jsem na vesnici teď bez auta, přítel přijede z práce až zítra, takže tam nemůžu zajet a nechci tam porad volat jak hysterka. Tak prosím o rady, zda plaším zbytečně nebo bych musela kdyztak volat dědovi ať si vezme dovolenou a odveze nás tam. Předem děkuji :-) P. S. Ty ručičky jsou na fotce světlejší než ve skutečnosti, jsou to takové větší slité fleky

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 15.02.17 11:23

Tak s tímhle bych jela k dr uz ráno ;)

Nadavilero
Závislačka 4184 příspěvků 15.02.17 11:35

Takhle vypadala vyrážka u spálové anginy. :nevim:

Misha T
Stálice 57 příspěvků 15.02.17 11:39

Děkuji, už jsem volala dědovi, tak radši pofrčime dnes

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 11:42

Takle nějak vypadá spála, přeju hodně štěstíčka :hug:

Misha T
Stálice 57 příspěvků 15.02.17 13:33

Tak jsme byli u paní doktorky a je to pátá nemoc.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 13:52
@Misha T píše:
Tak jsme byli u paní doktorky a je to pátá nemoc.

Tak hlavně, že to není nic horšího :hug:

Misha T
Stálice 57 příspěvků 15.02.17 14:58

Ano děkuji :) také jsem ráda, prý jak rychle se to objevilo tak to také odezní

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 16.02.17 12:38
@Misha T píše:
Ano děkuji :) také jsem ráda, prý jak rychle se to objevilo tak to také odezní

Tak to je dobře, držím palce :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >