Vyrážka na obličeji u 4měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 29.01.19 09:49
Vyrazka na obliceji u 4m mimca

Holky prosim nesetkala se stim nektera??syn to ma snad uz dva mesice, doktorka mi na to dala mast, namichali mi ji v lekarne ale vubec to nepomaha, spis se to zvetsuje.me alorat dr rekla, ze je divny, ze to nema i na druhe tvari.dik :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
S.maya
Závislačka 4395 příspěvků 29.01.19 09:54

Proč vás nepošle na kožní? To vypadá na ekzém. Malý ho měl taky a na jedné tváři.

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 29.01.19 09:58

@S.maya to nevim :nevim: ale jdu tam za tyden ,tak ji to reknu..

MEduZKa35
Povídálka 44 příspěvků 29.01.19 09:59

To muze byt alergie treba na nejakou potravinu. Jis mandarinky nebo pomerance?

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 29.01.19 10:01

@MEduZKa35 ja nekojim

Kukacka123
Závislačka 3060 příspěvků 29.01.19 10:02

@Kaci89 jinde po telicku nic nema? Ani male flicky? Nase mala nemela na oblicejicku, ale mela to po telicku a neni to hned atopak, ale muze to byt kvasinka ;) nam pediatr hned cpal atopak a nepomahalo…takze jsem zacala lecit jako kvasinku - mazani + protikvasinkova dieta…a zabralo krasne :palec:

Kukacka123
Závislačka 3060 příspěvků 29.01.19 10:03
@Kaci89 píše:
@MEduZKa35 ja nekojim

A co ji maly? Mize mit opravdu alergii, treba by stacilo HA UM ;) pokud je jen na UM zatim…

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 29.01.19 10:04

@Kukacka123 nene,jen toto na tvari a zda se mi,ze je to cim dal vetsi.cim to mazes,prosim??

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 29.01.19 10:05

@Kukacka123 nutrilon.a ze by to mel jen na tvaricce??to me nenapadlo

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 29.01.19 10:07

Jeste kdyz to nema namazane,tak to ma silene suche :nevim:

hospodki
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 29.01.19 10:07

Slinta hodně? Malej měl lišej z dudlíku. Mazala jsem obyč jelením lojem od Reginy. Vypadalo to stejně, Ale měl to teda blíž k pusince. Možná by se rozlezl vic kdyby se to nepodařilo zabrzdit hned zpočátku. Na ven mazu krémem bez vody od uriage. Od nich jsem zkoušela i speciální mastičku na ten lišej, ale byla dobrá jen zpočátku na vysušení, ten lůj pomohl skoro hned. Vždycky jsem mazala hodně přes noc když neslibtal a nikde to neotiral.

Kukacka123
Závislačka 3060 příspěvků 29.01.19 10:12

@Kaci89 hele pokud je to kvasinka, musi se to vysusit a vysoupat ta napadena kuzicka uplne pryc - takze mazu sudocremem kdyz se neco objevi (popripade neopythiolem ci domaci zinkovkou) a kdyz uz to neni zarudle ale jen v barve kuze, tak emoliencnim mlekem (mam Biodermu Atoderm a super)…ale to fakt az to neni rude, jinak je to boj k nicemu :nevim: to suchce byt musi, aby se kuzicka pod tim obnovila a tahle vyloupala…ale zda je to kvasinka opravdu nevim…nasi male to zacalo malym flickem na hrudnicku, pak byly 3 a pak se to rozsirilo i na rucicky…a poradila mi znama a fakt zabralo…plus ta dieta a ta teda musim rict, ze dela 90% uspechu…kdyz zahresim, kvasinka rasi…plus nic nezkazis probiotikama pro maleho ;) ja mam Biopron Baby, ale hypoalergenni jsou Infants Dophilus ;)

Jinak Sudocremem podle me nic nezkazis…kozni nam nepomohla, ani pediatr…ten mi rekl promastovat a to bylo tisickrat horsi…

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 29.01.19 10:22

@hospodki slinta jak bernardyn :mrgreen: takze je to mozne :nevim:

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 29.01.19 10:22

@Kukacka123 ten mam,tak budu zkouset,dekuji za rady :kytka:

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 29.01.19 10:30

Můj malý má úplně to samé. Má to už skoro rok. Objevilo se to po očkování. Kojím ,zjistila jsem že hodně reaguje na ořechy. Zkoušela jsem i eliminační dietu. Vyzkoušela jsem toho mraky. Je to docela někdy dobrý někdy horší teď začal brát homeopatika a já doufám že už je to na dobré cestě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >