Vyrážka na pravé straně těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 08.01.17 13:43
Vyrážka na pravé straně těla

Ahoj mamky,
zajímá mě, zda jste se někdy některá setkala s tím, že by se dítě osypalo jen na jedné polovině těla. Mám dcerku lehce přes 2 roky a na pravém stehýnku (spíš v horní části stehna) a pak na pravé straně bříška se jí objevila jakási vyrážka. Vypadá to jako kopřivka, reakce na něco…ale je mi divné, že jen takto na půlce těla a ani ne na celé půlce. Setkaly jste se s tím u dětí? co s tím? k dr. chodím nerada, nesnášim ty jejich chemické mastičky atd.
Díky :)

Reakce:

pannda
Kelišová 6579 příspěvků 35 inzerátů 08.01.17 17:04

Nemůže jít o pásový opar? ale ten je hodně bolestivý

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 17:06
@Adeelka27 píše:
Ahoj mamky,
zajímá mě, zda jste se někdy některá setkala s tím, že by se dítě osypalo jen na jedné polovině těla. Mám dcerku lehce přes 2 roky a na pravém stehýnku (spíš v horní části stehna) a pak na pravé straně bříška se jí objevila jakási vyrážka. Vypadá to jako kopřivka, reakce na něco…ale je mi divné, že jen takto na půlce těla a ani ne na celé půlce. Setkaly jste se s tím u dětí? co s tím? k dr. chodím nerada, nesnášim ty jejich chemické mastičky atd.
Díky :)

na tohle pomuze Locoloid je to universalni masticka na jakoukoliv vyrazku a muze ji napsat kozař nebo pediatr ;)

ZuzaMot
Nováček 4 příspěvky 14.01.17 15:30

Nedávno jsem řešila s doktorkou vyrážku u dcery a ona zmínila nějaký Apec syndrom, kdy je prý vyrážka nejprve jen na pravé polovině těla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >