Vyrážka od respiratoru

9
23.3.21 19:05

Vyrážka od respiratoru

Dobry den, chci se zeptat zda máte někdo také vyrážku po respirátoru či roušce
Jsem v práci 7 hodin v respirátoru a mám neskutečně olezlý obličej
Přikládám fotku, kdyby jste měli rady jak se toho zbavit či to nějak zmírnit, budu vděčná :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26899
23.3.21 19:27

Podobně vypadá můj syn už rok. Pomáhají jen kortikoidy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
23.3.21 19:53

Fucidin.. Je na recept :palec: stojí pár korun

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3451
23.3.21 20:09

Vygoogli si maskne. Na zklidnění bych dala růžovou vodu, pak možná vysušit nějakou zinkovou mastí, to už si nejsem jistá. Kortikoidy bych na to určitě nedávala. Musí to být strašně nepříjemné :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
23.3.21 20:53
@Nikca0004 píše:
Dobry den, chci se zeptat zda máte někdo také vyrážku po respirátoru či roušce
Jsem v práci 7 hodin v respirátoru a mám neskutečně olezlý obličej
Přikládám fotku, kdyby jste měli rady jak se toho zbavit či to nějak zmírnit, budu vděčná :P

Jejda, ale ty to máš teda fakt hodně :( máš na každý den nový respirátor? Chtělo by to nějakou kožní bariéru, zkusila bych heřmánkový olej, je protizánětlivý a protialergický, pomáhá při akné. Zkusím se ještě zeptat kosmetičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
23.3.21 21:12

@Nikca0004
Mám to podobné, i když ne tak hrozné. Respirator tedy nosit odmítám. Pořídila jsem si certifikované nano roušky, v peněžence nosím osvědčení o pravosti roušek. Takže za mě, pokud by ti to v zaměstnání prošlo, tak si kup nano roušky, které se dají požívat opakovaně. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
23.3.21 22:06

Taky jsem byla olezla od respiratoru. O té doby, co mám nano roušky je to o hodně lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 22:21

@Nikca0004 take mam vyrazku kolem cele pusy, i kdyz ne tak moc jako ty, respirator nosim minimalne (jsem na rodicovske). Trochu mi pomohl odvar z repiku a potirat, zinkova a kalciova mast a co nejvice to vetrat, nepouzivat makeup. Jinak bohuzel nic. Vypada to hrozne, svedi to a sama nevim jak to uplne vylecit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
23.3.21 22:29

Ach jo, úžasné, jak nám všechny ty nařízení pomáhají… já bych na to použil šťávu z listu aloe vera . Tím se nedá nic zkazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat