Vyrážka - opruzenina - na genitálu holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 16:16
Vyrážka-opruzenina-na genitálu holčičky

Dámy…Mám jeden dotaz, se kterým si zrovna moc nevím rady…Moje holčička, 4 měsíce, má červenou, jakoby „vyrážku“ na genitáliích…Před nějakou dobou měla poměrně dost opruzený zadeček i genitálie. Toho jsme se zbavily pomocí odvaru z heřmánku (vlhčené ubrousky jsme přestaly používat), zůstala tam jen taková „vyrážka“. Zadeček mažu střídavě sudocrémem a bepanthenem…Máte s tím někdo zkušenosti..? Moc děkuji za jakoukoliv

Reakce:
Milacek2016
Stálice 76 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 16:18

Myt jen vodou a hlavne mazat a nechat dost vetrat plenku.my taky chvilicku meli ale davala jsem si na to pozor.

P4ja
Echt Kelišová 7731 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 16:19

Zkus dávat látkové plínky a větrat a s tím mazáním bych to nepřeháněla. Buď jedno nebo druhé a nebo nejlíp spíš potírat tím heřmánkem nebo tak.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 05.02.19 17:02

Malé na to zabírala mast Rybilka neo, stačila slaboučká vrstvička a druhý den bylo lépe ;)

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 05.02.19 17:03

Na doporučení starší generace vlhčené ubrousky používám jen na cestách, jinak Medvídka od Eone a perlan namočený ve vodě. A julču natírám čistým slunečnicovým olejem z lékárny. Holčičku mám zatím moc malou, abych mohla soudit jak moc úspěšné to bude. Ale kamarádce se to prý osvědčilo výborně.

Janli
Kelišová 7229 příspěvků 05.02.19 17:09

Má kvasinkovou infekci. Velmi často je to při opruzeninách. Zahoď bepanthen, ten to jen zhoršuje a kup Imazol krémpastu. Ten je přímo na opruzeniny. Za dva dny bude diltě bez infekce.

horakova.verunka
Kecalka 108 příspěvků 05.02.19 17:19

@P4ja Pouzivam latkove a snazime se o bezplenkovou,aby byla co nejmene ve vlhku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 08:31
@Janli píše:
Má kvasinkovou infekci. Velmi často je to při opruzeninách. Zahoď bepanthen, ten to jen zhoršuje a kup Imazol krémpastu. Ten je přímo na opruzeniny. Za dva dny bude diltě bez infekce.

Asi to vážně byly ty kvasinky…I na doporučení pediatričky jsem začala mazat Vámi doporučenou krémpastou Imazol a zlepšení bylo znatelné téměř hned…Děkuji za radu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >