Vyrážka po hexa vakcíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 14:12
Vyrážka po hexa vakcíně

Ahoj maminky-měl jste po hexavakcíně někdo vyrážku? Malé červené pupínky o velikosti špendlíkové hlavičky-hlavně na čele a tvářích a ve vláskách. Naše paní doktorka toto s hexou odmítá spojovat. Nic špatného jsem nesnědla-že by se dítě osypalo kojením. Díky

Reakce:
Josef44
Kecalka 309 příspěvků 06.09.19 23:31
@Anonymní píše:
Ahoj maminky-měl jste po hexavakcíně někdo vyrážku? Malé červené pupínky o velikosti špendlíkové hlavičky-hlavně na čele a tvářích a ve vláskách. Naše paní doktorka toto s hexou odmítá spojovat. Nic špatného jsem nesnědla-že by se dítě osypalo kojením. Díky

Podívejte se na odkaz:
https://www.modrykonik.cz/…sesta-nemoc/

Jestli je to něco takového pak je to 6 nemoc, nemá to s očkováním nic společného je to nezávažná nemoc kojenců s vyrážkou…. Není to nic závažného stačí počkat a zmizí to samo.

vjerunqa
Závislačka 3545 příspěvků 07.09.19 01:59
@Anonymní píše:
Ahoj maminky-měl jste po hexavakcíně někdo vyrážku? Malé červené pupínky o velikosti špendlíkové hlavičky-hlavně na čele a tvářích a ve vláskách. Naše paní doktorka toto s hexou odmítá spojovat. Nic špatného jsem nesnědla-že by se dítě osypalo kojením. Díky

Ahoj. Ne, hexu bych dětem nikdy nedala. Vyrážka je jeden z mnoha možných NÚ této vakcíny. Paní doktorka nechť se dovzdělá.

vjerunqa
Závislačka 3545 příspěvků 07.09.19 02:02
@Josef44 píše:
Podívejte se na odkaz:
https://www.modrykonik.cz/…sesta-nemoc/Jestli je to něco takového pak je to 6 nemoc, nemá to s očkováním nic společného je to nezávažná nemoc kojenců s vyrážkou…. Není to nic závažného stačí počkat a zmizí to samo.

Jo jo, souvislost zcela náhodná, že? :mrgreen:

Ano, stačí počkat, nic závažného. Asi jako u všech sedmi dětských nemocí ;)

Josef44
Kecalka 309 příspěvků 08.09.19 00:04
@vjerunqa píše:
Jo jo, souvislost zcela náhodná, že? :mrgreen:Ano, stačí počkat, nic závažného. Asi jako u všech sedmi dětských nemocí ;)

No jasně a jaká je ppp 1:5000? a jaká je ppp 6 nemoci když jí dostávají 3-6 měsíční děti 1:2?,
A kolik z těch z dětských nemocí jste prodělala? Já si třeba pamatuji příušnice kromě zápalu plic se tomu nic nevyrovnalo byla to jedna z nejhnusnějších a nejbolestivějších nemocí co jsem kdy prožil. Při hemofiliové nákaze jsem se ve věku asi 4 let málem udusil přišlo to v noci z plného zdraví - to bylo probuzení na pohotovost pak jízda sanitkou a pak týden v nemocnici tehdy bez rodičů - skvělý zážitek ve 4 letech - dnes je to v Hexe a děti už se nedusí…

Váš příspěvek
Reklama