Vyrážka po horečce - dospělý

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kocourka170
Kecalka 400 příspěvků 12.01.17 16:45
Vyrážka po horečce - dospělý

Ahoj holky. Minulý týden jsem byla nemocná a měla horečku, 3dny jsem proležela. Po skončení horečky se mi na obou stehnech udělaly pupínky, které se pak síly v něco celého červeného. Na kožním mi dali nějakou mastičku. Nejhorší je, že to pořád šíleně svědí a chvílema i bolí. Nejhorší to je v noci. Nevíte co by to mohlo být? Viz foto.

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 12.01.17 17:44

Neni to ta nemoc „ruze?“

kocourka170
Kecalka 400 příspěvků 12.01.17 18:09
@novakova.t píše:
Neni to ta nemoc „ruze?“

Myslíš že by to kožařka nepoznala

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 12.01.17 18:36
@kocourka170 píše:
Myslíš že by to kožařka nepoznala

Je doktoka tak by mela vedet. Jediny co me napadlo ;)

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 18:40

Alergie na léky proti horečce. :nevim:

kocourka170
Kecalka 400 příspěvků 12.01.17 18:40

No měla být jsem 2 dny zimnici a teplotu. A bolelo mě v krku, tak mi moje doktorka doporučila septofort a narozen na teplotu a měla jsem uzliny v krku. Nakonec pomohlo Tantum Verde na ten krk no a pak se mi začalo dělat a postupně se to rozšířilo. Šíleně to svědí a trochu pálí. Celkově je to napnuté

kocourka170
Kecalka 400 příspěvků 14.01.17 20:52

Takže holky, doktorka mi vzala krev na crp jestli to neni bakterie a na alergii ještě. Měla obavu i s boreliozy, tak uvidíme co z toho vzejde. Ale nevím jestli mě něco stihlo, možná a v létě komar.

Gina
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 7 inzerátů 15.01.17 13:39

Ahoj, manžel měl před týdnem a půl taky nějakou virózu, pár dní ležel, horečky a kašlal. A taky se mu před pár dny udělala podobná vyrážka, jen to nemá tak velké, našel si v podpaží, na boku a ještě někde na hrudi tři kulatá ložiska cca 2 cm v průměru, ale červené a hrbolaté, jako máš ty. Nebolí ho to, jen lehce svědí, ale spíš, když si to podráždí. Tak dej vědět, jak jsi dopadla, k doktorovi nechce, říkala jsem si, jestli to nemá nějakou reakci na sníženou imunitu třeba…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >