Vyrážka po Lovele.... Nevíte o nějaké jiné alternativě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1560 příspěvků 17.02.10 10:55
Vyrážka po Lovele.... Nevíte o nějaké jiné alternativě?

Zdravím všechny,

můj mimís si „vymyslel“, že se mu nelíbí přebývat ve věcech vypranýcch v Lovele a osypal se. Jaká je podle Vás nejlepší antialergická alternativa pracího prostředku pro děti?

Díky.

Příspěvek upraven 17.02.10 v 11:06

Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 17.02.10 11:01

Mýdlové ořechy? Ty vyperou stejné prd jako Lovela, ale je to přírodní, ekologické, snad to alergii nevyvolá :nevim: Dát dvojí máchání a místo aviváže ocet, to je taková přírodní dezinfekce.

odhlášenáRézi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.10 11:06

No mě se po Lovele osypaly obě holky (starší ma atopický ekzém), když jsem se nad tím podivovala u mudr, tak ta mě uzemnila, že má s Lovelou nejhorší zkušenosti. Peru v normálním prášku (od té doby je klid), máchám nadvakrát,občas přidám ocet do máchání. Jinak výborný je ECOVER, mají ho myslím i v DM, používala jsem ho na látkové plenky.

AknelinkaO
Kelišová 5891 příspěvků 17.02.10 11:15

Já mám dobrý zkušenosti s práškem Batole, mám pocit že pere i líp než Lovela :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 17.02.10 11:23

ono to muze byt aji na jiny veci co pouzivas..ole­jicek..mydlo.­.vim ze kamosce se mala osypavala i po obycejny studnovy vode :nevim: me se prcek taky osypavala..zacla sem davat dvoje machani a je to ok :)

harpyje
Extra třída :D 10673 příspěvků 17.02.10 11:26

mýdlový gel - hodně maminek si ho vyrábí doma sama, ale jde i koupit už hotový - ten co jsemviděla prodávat je z marseislského mýdla a příjemně - ale ne příliš- voní.

Prášky občas dětem působí potíže, ale o mýdlovém gelu jsme to ještě neslyšela…

ocet místo aviváže - nebo prostě i když aaviváž nedáváš, tak ho dej do přihrádky na aviváž- je dobrý nápad. neboj se, že by to bylo cítit. fakt ani omylem.

napiš pak s čím jsi uspěla

levi
Závislačka 3317 příspěvků 17.02.10 11:45

po lovele se osypaly obě děti, tak peru v obyč. prášku a dávám 2× máchat. od té doby je to v pohodě.

mellissa
Závislačka 2685 příspěvků 17.02.10 11:51

Já se musím přidat k Aknelce.. měla jsem taky Lovelu, ale vyměnila jsem za Batole (prášek i aviváž),taky se mi zdá že pere líp, a hlavně i krásně voní..
Občas v tom peru i nám :-)

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 17.02.10 12:29

Používala jsem Batole prášek, ale jen jedno balení a pak jsem zkusila vyprat v normálním prášku a bylo to v pohodě. Ovšem jsem zvyklá prádlo máchat dvakrát, prostě doperu běžný program a zapnu znova program na máchání, pro sebe i pro malou. Aviváž nepoužívám, do druhého máchání přidávám trošku octa. Nikdy žádný problém.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 17.02.10 12:33

Narazila jsem na toto tema ohledne Lovely. Dovolim si uzmout zakladatelce kus pozornosti a zeptam se…
Peru v Lovele od narozeni, mala ma atopak, zapinam extra zdimani + neco pro alergiky, misto avivaze ocet. Nicmene - na pradle se mi delaji takove cucicky, na bilem bodycku je videt, ze na tech nitich narubu je takove tmave cosi, co dela ty pucky. Proste neni to cista nit, jako kdyz peru nam dospelym. Nedela se vam to taky? takovy jako zvejkackoidni neco? Prackou to podle me neni, mame novou, ocet uz kvuli tomu nedavam a frut to tam je, takze usuzuzji, ze to musi byt tou Lovelou. Asi uz se na to vybodnu a budu prat v normalnim prasku.

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.10 13:14

Zkus přidat místo aviváže pár lžic octa. Zneutralizuje to zásaditý práše, ten se snáz vymáchá.

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.10 13:19

Ahoj, dokud jsem prala v Lovele, holky měly kůži příšernou, po Batoleti to bylo lepší, ale veškěré kožní problémy zmizely, když jsem začala prát v našem pracím prášku a všechno prádlo dohromady.

karamelína
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.10 08:34

Já lovelu také nedoporučuji a vlastně nejlepší jsou klasické prášky nebo gely, jen ho dávat míň - on stejně žádný prášek nepere dokonale. Pak 2× máchat a zcela jistě bez aviváže! Ale taky je otázka, jestli se ti to stalo jen jednou nebo opakovaně. Třeba se prádlo jen jednou špatně vymáchalo, to se může stát…
A taky záleží na kosmetice pro mimi, my od narození máme veškerou kosmetiku zakázanou, používáme jen Cannaderm olej na promaštění a čas od času šampon. S kůží to je boj… :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >