Vyrážka po novém pracím prášku

Anonymní
24.4.20 13:57

Vyrážka po novém pracím prášku

Ahoj, včera jsem si vyprala pyžamo novým pracím práškem a ráno jsem se vzbudila takhle. Nevíte, co mám dělat, aby to co nejrychleji zmizelo? Strašně to svědí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
24.4.20 14:14
Ježiši
@Anonymní píše:
Ahoj, včera jsem si vyprala pyžamo novým pracím práškem a ráno jsem se vzbudila takhle. Nevíte, co mám dělat, aby to co nejrychleji zmizelo? Strašně to svědí…

Ježiši 8o To máš po celém těle?? No to musí parádně svědit.. Můžeš to doma chladit, to by mohlo pomoct.. Jinak do lékárny, ukázat jim a oni ti jistě něco dají.. Jen ze zvědavosti.. O jaký prášek šlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
24.4.20 14:16
@Anonymní píše:
Ahoj, včera jsem si vyprala pyžamo novým pracím práškem a ráno jsem se vzbudila takhle. Nevíte, co mám dělat, aby to co nejrychleji zmizelo? Strašně to svědí…

No ty jo..opravdu po prášku? Je to jak kopřivka..nechoď na slunce a nějaký zyrtec si vem..ale myslím, že pár dní to potrvá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6992
24.4.20 14:16

No teda 8o 8o 8o Asi jen vzít prášek na alergii a počkat, až to přejde. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
24.4.20 14:17
@Anonymní píše:

Nebylas na slunku? Mi to přijde jak parádní sluneční exem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5577
24.4.20 14:18

No tohle už mi teda skoro přijde na návštěvu dr, obzvlášť, jestli to máš po celém těle… Jinak cokoli na alergii, Zyrtec, Xyzal atp, možná Dithiaden id svědění, aspoň na noc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
24.4.20 14:23

Staženo z netu…sluneční alergie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
24.4.20 14:51

Já se takhle vždycky osypu z prvního pořádnýho sluníčka, takže bych taky řekla sluneční alergie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3049
24.4.20 14:53

Měla jsem takovou reakci na krém z nivei s kapkou odpalovacího krému. Zabrala až injekce od dr a kombinace prášku na alergii s fenistil. Svědělo to jako 🐷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17997
24.4.20 15:00

Vezmi si něco na alergii a prášek na praní vyhoď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat