Vyrážka po těle, která mizí a znovu se objevuje

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 25.08.19 13:01
vyrazka po tele ktera mizi a znovu se objevuje

Holky, prosim poradte co to muze byt za vyrazku. dcera cca tri dny 39C, byla jsem s ni i na pohotovosti, ma nizke bile krvinky a zvetsenou slezinu na sono bricha. dnes rano uz teplota zadna, ale ma cervene licka a tuhle vyrazku. obcas na nohach, pak zmizi, obcas na rukou, na brisku, ted tohle na zadech. Dcera ma 11let.

dekuji

Reakce:
sediza
Závislačka 2796 příspěvků 25.08.19 13:17

A na pohotovosti to viděli? CRP se delalo?

Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 25.08.19 13:18

@sediza vcera to jeste nemela. Zacalo to az dnes. CRP se urcite delalo, bralo se hodne krve a jen ty bile krvinky nizke. Jinak CRP delala prakticka v patek a vse bylo ok.

Lisdoonvarna
Kecalka 176 příspěvků 25.08.19 13:22

Zvetsena slezina…Mononukleoza? :think:

sediza
Závislačka 2796 příspěvků 25.08.19 13:25

V pondeli bych sla k doktorce a resila to s ni. Ja nekdy i pisu maila s fotkami. Odepise a nemusim s ditetem nikam chodit, kdyz to neni nutny…

stinga
Echt Kelišová 9030 příspěvků 25.08.19 13:28

Zvětšená slezina a teplota 39 jsou příznaky mononukleozy, divím, se že to doktory nenapadlo :nevim:
vyrážka nevím, buď s ní zajeďte na pohotovost, když vyrážku má, nebo fotky zítra ukaž doktorce, kdyby to zas zmizelo

Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 25.08.19 13:35

@Lisdoonvarna @stinga ja jsem si to taky myslela, protoze jako dite jsem to mela a prave jsem mela ty fleky. Zase ale co vim, tak mononukleoza je vyznacuje zvysenym poctem bilych krvinek a ona ma dle krve snizeny pocet…tak nevim…nase dr ma ted tyden dovolenou, takze je tam zastup od zitrka, ale urcite tam pujdu.

stinga
Echt Kelišová 9030 příspěvků 25.08.19 13:55

@Taminka a dali jí aspoň antibiotika na té pohotovosti?

Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 25.08.19 14:02

@stinga mela ATB od minuleho tydne(biseptol), protoze mela bolesti bricha a dr nevedel, zda je to slepak nebo zanet mocovych cest..

stinga
Echt Kelišová 9030 příspěvků 25.08.19 14:14

@Taminka aha, tak snad jí zítra udělají nějaké vyšetření a už se konečně bude vědět, co to je :hug:

Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 25.08.19 14:25

@stinga dekuji, no je to na palici, chudak se trapi a ja tim padem taky.

Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 25.08.19 20:51

Tak jsem s ni nakonec jela na infekcni, protoze se to rozlezlo vsude. Dostala injekci a prasek a zacalo to blednout. rikala doktorka, ze to vypada jako nejaka alergicka reakce, ale nevi na co.

Josef44
Kecalka 304 příspěvků 26.08.19 23:38
@Taminka píše:
Holky, prosim poradte co to muze byt za vyrazku. dcera cca tri dny 39C, byla jsem s ni i na pohotovosti, ma nizke bile krvinky a zvetsenou slezinu na sono bricha. dnes rano uz teplota zadna, ale ma cervene licka a tuhle vyrazku. obcas na nohach, pak zmizi, obcas na rukou, na brisku, ted tohle na zadech. Dcera ma 11let.dekuji

No podle mého názoru je to alergická reakce na Biseptol, zejména jestli jste nedodržovali že se nesmí jíst nic s kyselinou citrónovou tak je to úplně jasné…

Amelie30
Závislačka 3321 příspěvků 27.08.19 02:13

Osobně bych řekla kopřivka. Přesně tohle mělo moje dítko po rajčatech. Vyrážka se objevila, zmizela a vylezla jinde. Trvalo to jeden den. Takže si myslim to samé co @Josef44. To jen k té vyrážce. Krvinky, teplota a zvětšená slezina podle mě nebude mít s tímto nic společného, to už bude něco jiného.

Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 27.08.19 23:08
@Josef44 píše:
No podle mého názoru je to alergická reakce na Biseptol, zejména jestli jste nedodržovali že se nesmí jíst nic s kyselinou citrónovou tak je to úplně jasné…

psala jsem nekde, ze jedla neco kyseleho? Dietu dodrzovala velmi dobre a vime, co Biseptol dela..

Váš příspěvek
Reklama