Vyrážka se zvětšuje, co to může být?

23.1.20 13:04

Vyrážka se zvětšuje,co to může být?

Dobrý den, prosím, malá vždy trpěla sem tam na vyrážku, ale časem se to samo upravilo. Teď ale má tuto vyrážku. Nedrbe si to, nijak není protivná, že by ji to zlobilo. Prostě je úplně normální. Ale mě to děsí a zítra s ní valím k dr.
Prosím zkušené nejen maminky o pokus o „diagnózu“.

Jinak na praní používám formil z Lidlu a místo aviváže dávám ocet.
Jsme od prosince přestěhováni a máme trošku tvrdší vodu. Nikdo jiný ale vyrážku nemá ani starší dcera. Malá má dva roky.
Děkuji předem za případné odpovědi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

219
23.1.20 13:10

Možná šestá nemoc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3800
23.1.20 13:17

… nb exem. Nám začal na kousku a pak se to takle rozšířilo.
Asi to chce dr a uvidíš dle teplot atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5467
23.1.20 13:18

@Chiquinquirá zkus namazat zinkem, (sudocrem), tim nic nezkazis. Pripadne muzes dat fenistil kapky, kdyby to byla nejaka alergie. Ale je to zarudle, hlavne to nicim nemasti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:22

Děkuji děkuji. No včera jsem na to dala měsíčkovou mast. :zed:
Sudocrem mám, děkuji!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:35

@Jdani horečku vůbec nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5467
23.1.20 13:41

@Chiquinquirá ono ten zarudlym vyrazkam a ekzemum mastne dobre z vetsiny pripadu nedela. Ale uvidis. Kazde dite je zas jine, musis vyzkouset. Mne se ale tohle osvedcilo. Pripadne okoupat v repicku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
23.1.20 13:44

A nejedla malá třeba něco nového?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 13:47
@Jdani píše:
A nejedla malá třeba něco nového?

Ne právě že ne. Jen od toho prosince peru nově v tom Formilu z Lidlu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
23.1.20 17:09

Vypadá to podobně, jako když měl loni syn. Podle dr. trochu atopický ekzém. Zkoušela jsem vše možné, pomohla Rybilka. A taky se to zlepšilo, když se oteplilo a nemusel nosit punčocháče. Dej zítra vědět, co na to doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 17:05

Tak jsme byli dnes u dr. a říkala, že to vypadá na alergii. Teda už to má strašně suché a loupe se to. Mažu měsíčkovou masti a oblečení vyprala v jiném prášku. Tak uvidíme. Říkala, že kůže se obnoví do měsíce. Jestli se to úplně upraví, vyzkouším opět starý prášek a budu vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5467
27.1.20 20:14

@Chiquinquirá pokud to alergie neni, tak to ta mesickova mast asi zhorsi. Muze to zas rudnout. Pokud je to kvasinka - ekzem, jen mazani a prasek to nevyresi. Melo vy se to uplne vyloupat ta kuze…uvidite :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama