Vyrážka u 8letého

Anonymní
28.11.20 22:24

Vyrážka u 8letého - prosím nevíte co by to mohlo být?

Pěkný večer, prosím o radu, zda někdo neviděl již tuto vyrážku a neví, co by ji mohlo způsobovat? Syn má jen trochu rýmu, měl teda ještě jakoby opar tak cca před týdnem na puse na horním rtu, vypadalo to jako ten pupínek na nose asi. A jinak se mu průběžně dělají takovéto pupínky, je dokola červený a špičku to má jakoby takový puchýřek, prý ho to nesvědí, nebolí, nic. Ale jsem z toho nesvá, protože by to jen tak asi mít neměl 🤷‍♀️ Neštovice jsme už měli a pátou, šestou nemoc už asi taky. Nějakou dietní odchylku nebo změnu si neuvědomuju. Děkuji za každý názor. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18577
28.11.20 22:30

Mně to teda připadá jako neštovice :nevim: prý teď můžou být i 2×
v pondělí bych s ním šla k doktorce, když nemá horečku a nic, tak to do pondělí počká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1887
28.11.20 22:37

Tak to jsem zvědavá protože moje dcera něco takového teď mívá taky…mela to na jedné noze… Vypadá to jako akné… Ale zhoršil se jí i exem… Tak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1887
28.11.20 22:41

Nešlo to líp vyfotit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26822
28.11.20 22:43

Když měl neštovice, měly jaký průběh? Syn měl asi 5 pupínků a doktorka mě varovala, že je klidně může mít znovu.

Syn občas mívá podobnou vyrážku. 2-3 dny má pupeny, zmizí a nic z toho není.

@stinga vždycky mohly být 2×. Hlavně když jsou poprvé slabší.
Spolužák je měl dokonce 3×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 22:50

@kavulenka No to bych řekla, že by mohlo být ono, podle té nohy hlavně :think: co zkusit ještě foto s bleskem?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 22:51

@stinga to jo, ale to by ho to svědělo, ne? :think: A ty jsou víc takové nalité :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 23:00

Ještě mě napadlo, jestli by to nemohl mít ze stresu, ale nevím (tady z té situace atd.)🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
75
28.11.20 23:04

Neni to moluska? Ale to by melo bilou kulicku ve vnitř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
28.11.20 23:05
@Anonymní píše:
Pěkný večer, prosím o radu, zda někdo neviděl již tuto vyrážku a neví, co by ji mohlo způsobovat? Syn má jen trochu rýmu, měl teda ještě jakoby opar tak cca před týdnem na puse na horním rtu, vypadalo to jako ten pupínek na nose asi. A jinak se mu průběžně dělají takovéto pupínky, je dokola červený a špičku to má jakoby takový puchýřek, prý ho to nesvědí, nebolí, nic. Ale jsem z toho nesvá, protože by to jen tak asi mít neměl 🤷‍♀️ Neštovice jsme už měli a pátou, šestou nemoc už asi taky. Nějakou dietní odchylku nebo změnu si neuvědomuju. Děkuji za každý názor. :kytka:

Ruka- noha- usta nebo jak se ta nemoc presne jmenuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 23:07

@labiko Moluska jsou takový výraznější :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 23:08

@lenkahav No on to má nejvíc na břiše :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1887
28.11.20 23:45

No já to namazala indulonou a skoro to zmizelo, malá právě nestovice taky měla… A měla jich dost, to si nemyslím že jsou. Ale občas ji třeba jeden vyskočil.. Ale teď jich bylo víc, taky mě to vykolejilo malinko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
28.11.20 23:45

Mně to přijde jako neštovice :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 00:22

@kavulenka A jinak mažete po koupání? Jestli to nemůže být i ze suchosti kůže, když píšeš, že jsi to namazala indulonou a skoro to zmizelo :think: Že teď na zimu jí mají sušší. Nebo aby to nebyla lehčí alergie třeba na lepek nebo mlíko, mě ještě napadlo? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat