Vyrážka u dvouleté - foto

20.5.20 12:00

Vyrážka u dvouleté - foto

Ahoj, prosím o radu, než získám reakci od lékařky. Dcerka se dnes probudila s vyrážkou na obličeji a trupu. Na pažích je vyrážka jen sporadicky, na nohou skoro vůbec. Je to drobná krupička, mírně plastická. Puchýře nikoli. Před pár dny mi přišla taková klidnější než obvykle, možná měla i teplotu. Tu se mi nepodařilo změřit klasickým teploměrem a digitální je na nic. Zdá se, že ji vyrážka nesvedi, chová se normálně. Na dnešek tedy v noci řádila, vrtěla se, ale to i někdy jindy. Pak dlouho spala, tak jsem nestihla řešit dřív. Před třemi dny měla prisate klíště. Ale pravděpodobně jen chvíli, šlo dobře odstranit. Místo přisátí vypadá bez reakce. Předevčírem ji bodla včela do obličeje. Otok neměla skoro žádný. Je možné, že by to byla opožděná reakce? Budu ráda za vaše zkušenosti. Dcerka na vyrážky netrpí, tak jsem vyplašená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4206
20.5.20 12:02

6 ta nemoc. Za 1-2dny to zmizí. Nejdřív zvýšená teplota a po teplotě osypaní. Aspoň takhle to bylo u syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.20 12:05

@lampicka11 Děkuji za reakci. Zkusím něco nastudovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
20.5.20 12:06

Taky typuju šestou nemoc. Dcera nejdříve měla dva dny horečku a pak přestaly horečky a osypala se. Jen na těle, ne v obličeji, ani na končetinách ne. Za pár dnů to zmizelo. Lékařce stačí jen nahlásit, není třeba lézt do ordinace. Pokud to dcerku svědí, měly by stačit Fenistil kapky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.20 12:13

@ElucaK Trochu jsem pátrala a právě že u šesté nemoci píšou, že se neobjevuje vyrážka na obličeji. Tam ji ale má, i za ušima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama