Reklama

Vyrážka u dvouletého dítěte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gusica
Kecalka 215 příspěvků 22.01.18 15:29
Vyrazka u dvouleteho ditete

Ahoj. Dneska jsem u me 2,5 rocni dcery objevila takovou vyrazku, tecky na lytkach, trochu chodidlech a predlokti. Co to muze byt? Mame pristi tyden kontrolu u detskeho ale delam si starosti, co myslite? Jinak je fit, az moc :lol: moc dekuju :hug:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10980 příspěvků 22.01.18 17:10
@rimofanne píše:
Miluji váš článek, považuji ho za velmi dobře napsaný a strukturovaný, protože se často mění, protože nemáme možnost vidět tento druh článku.
consultation voyance gratuite en ligne
@admin?
 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >