Vyrážka ve třetím měsíci

168
10.11.19 18:09

Vyrážka ve třetím měsíci

Ahoj holky vím že tehlech témat je tady asi stovka…ale nikde nemůžu najít téma aby to přímo sedělo na můj problém… Před cca měsícem se mi udělal červený flek s vyrážkou… Dostala jsem na nej slabé kortikoidy… Jsem ve 3tim měsíci tak nic extra mi dát nemohla…po tom že flek ale 2× tak zvětšil… Teď už ale zasychá a hojí se. Do toho mi ale začala vyrážka po těle… převážně na rukou a nohou. Nejvíce lýtka. Vždycky se ukáže pár pupínků které dost svědí ale třeba po 10-15 min zmizí. Mám za sebou jaterní testy ty jsou ok, CRP ok. Ještě čekám na výsledky boreliózi ty budou zítra. Ale zajímá mě to svědění těla. Měla jste to některá? Beru utrogestan tak nevim jestli to nemůže být reakce na to…a taky jim teď hodně ovoce převážně pomerančů…myslíte že by se případně mohlo jednat o reakci na vitamin C? Uz opravdu nevím co by to mohlo být… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

342
10.11.19 18:23

S Utrosemnto spis nesouvisi, videl to dermatolog a alergolog? Citrusy mohou zpusobovat reakce, pak by na to svedeni ale pomohl treba fenistil, nebo nejaky lek na alergii - zodac, zyrtec..nevim, co se v tehu muze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama