Reklama

Vyrážka, zimnice a bolest kloubů - 12. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1194 příspěvků 06.03.17 19:25
Vyrážka, zimnice a bolest kloubů 12 tt

Dobrý večer, prosím o radu, v sobotu se mi udělala vyrážka na končetinách, dnes mě začly bolet klouby a mám zimnici, jsem ve 12tt. Zítra se chystám k lékaři, ale chtěla bych se Vás zeptat jestli jste to některá z Vás neměla a co by to mohlo být.

Reklama

Reakce:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 20:03

@smutnaček ahoj. Řekla bych že máš normální chřipku nebo spíš nachlazena když nejsou horečky.. Ta vyrážka s tím nemusí souviset taky teď mám poslední dobou vyrážky ale vždy za pár dní zmizí

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1194 příspěvků 06.03.17 20:07

@Kajka9 No ale nemám rýmu ani vysokou teplotu :nevim:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 20:10

@smutnaček to nevadí můžeš být nachlazena k tomu patří bolest kloubů zimnice to jsme měla mockrát… Chřipka je zase když máš rýmu a hlavně horečky takže bych řekla že se jedná o nachlazení a teď v tomto období dost časté

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 20:11

@smutnaček já bych řekla že jsme nachlazená celé těhu i několikrát jsme měla chřipku s horečkama. Už aby bylo teplo

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1194 příspěvků 06.03.17 20:24

@Kajka9 Jsem vyplašená z té kombinace s tou divnou vyrážkou, tak mě napadají hrozné scénáře. Vzala jsem si paralen a zítra mě snad dr pošle na krev. Ve středu mám jet na screening a nevím jestli to má cenu když mi není dobře.

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 20:32

@smutnaček no já byla na screeningu a taky mi nebylo trochu dobře ale kdybych tam nešla tak už by mi to neudělali byla jsme 13+3…tak když máš strach tak si určitě zajdi k dr ale myslím že to spolu nesouvisí.. Každopádně napiš jak si dopadla držím palce :kytka:

smutnaček
Ukecaná baba ;) 1194 příspěvků 06.03.17 20:47

@Kajka9 No uvidím, jak mi bude, ale zítra k dr zajdu. Děkuji Ti za komentář, určitě dám vědět. :kytka:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 20:48

@smutnaček určitě si zajdi budeš klidnější :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama