Vyrážky po sexu u muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 19:12
Vyrážky po sexu u muže

Dobry den, potřebovala bych poradit. Příteli se po nechranenem sexu začali objevovat pupinky. Ne na přirození, ale okolo. Napadlo mě, ze je to z holení, ale pak se to po dalším styku rozlezly až kousek na břicho, kde se neholi. Prý to chvilkama svedí. Nevíte čím to muže byt? :think: dřív se to nedělalo. Dekuju předem :srdce:

Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2537 příspěvků 09.01.19 19:15

filcky

Filzefina
Kecalka 132 příspěvků 09.01.19 19:22

A nemuzou to byt potnicky?
@Azeretereza Filcky asi tezko kdyz je to jen po sexu a holi se. Boze muj :roll:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 09.01.19 19:23

Ať zkusí difusil, nebo něco podobného, no a ty samozřejmě taky..

Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 09.01.19 19:26

Muze to byt i plíseň. Zkusila bych namazat canestenem

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 09.01.19 19:29
@Tichošlápek píše:
Muze to byt i plíseň. Zkusila bych namazat canestenem

jít k MUDr., na kožní koukne zvětšovátkem a uvidí, jestli jsou v tom taky cestičky od pupínku k pupínku, tak je to svrab.. Fakt k MUDr. Plísně (mykózy, kvasinky ) se dělají na žaludu a předkožce, příšerně svědí. Jsou to malé pupínky cca 1-2 mm velké, ženskou to taky svědí, ve vagíně a teče. Že by na kůži jsem ještě neslyšel.. V poslední řadě zbývá ještě alergie..

Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 09.01.19 19:56

@Forest_Gump1 plísně se na kůži dělají úplně bezne ;)

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 09.01.19 20:00
@Tichošlápek píše:
@Forest_Gump1 plísně se na kůži dělají úplně bezne ;)

Laicky se to nedá určit. Zkrátka MUDr. Na kožním už toho viděli.. Třeba to s PS nesouvisí.. Nešťovice, spalničky..

papousek01
Nováček 1 příspěvek 11.01.19 09:25
Cervene pupinky na zaludovi

Ahoj, chci poprosit, zda nekdo nemate zkusenosti se svedenim a palenim po sexu(u me) u partnera vyskakaly na zaludovi cervene pupinky.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 11.01.19 11:26
@papousek01 píše:
Ahoj, chci poprosit, zda nekdo nemate zkusenosti se svedenim a palenim po sexu(u me) u partnera vyskakaly na zaludovi cervene pupinky.

Kvasinky, kandidóza, pomáhá fungicin, antimykotika, nutné vyšetřit partnerku.. Občas souvicí s cukrovkou..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >