Vyrážky v tříslech a genitáliích

Anonymní
6.5.21 22:25

vyrážky v tříslech a genitáliích

Dobrý den,
Už po druhé za tento ctvrtrok se mi udělaly vyrážky u genitálií a na. Poprvé to bylo přímo na, byly to 2 pupínky s bílou hlavičkou. Teď jak na, tak i po tříslech a dokonce i na vnitřní straně stehen.. Některé pupinky jsou jen červené, některé i a bílou hlavičkou. Je mi 20 let, přítel se před stykem vždy umyva, protože jsem dost citlivá hned mám zánět atakdale.. HA neberu, hygienu dodržuji už jsem fakt zoufalá.. je mi to dost nepříjemné.. nemáte nějaké typy, kvůli čemu se to děje popřípadě jak se jich zbavit? Dekuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
103
6.5.21 22:30

Mně tohle naskakuje po holení a taky nevím, jak se jich zbavit a jak jim předcházet a to už jsem snad vyzkoušela většinu holicích metod. :nevim:
Ale u tebe mohou mít třeba jinou příčinu než holení no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32760
6.5.21 22:35

Na gynekologii jsi to ukazovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 21:44

@Russet
Na gynekologii jsem to neukazovala, protože jsem se první chtěla zeptat v poradně zda s tím má někdo podibne zkušenosti, abych neletala k lékaři třeba skrz nějakou prkotinu:/

• Citovat
  • Nahlásit
32760
8.5.21 08:06
@Anonymní píše:
@Russet
Na gynekologii jsem to neukazovala, protože jsem se první chtěla zeptat v poradně zda s tím má někdo podibne zkušenosti, abych neletala k lékaři třeba skrz nějakou prkotinu:/

No a poradil ti někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 14:36

@Russet zatím se zde bohužel nikdo neozval…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat