Výrazná únava, nespavost a divné stavy při usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 25.03.18 04:40
Výrazná únava, nespavost a divné stavy při usínání

Stává se vám taky, že cítíte v noci silnou únavu, jenomže nemůžete usnout, poněvadž máte návaly horka, nevolnost nebo arytmii? Mě se tohle stává několikrát za měsíc, usínám až ráno, nevím z čeho to může bejt. Má s tím někdo zkušenosti? Budu ráda za každou radu :roll:

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 25.03.18 07:00

Stává se mi to.. Že jsem fakt unavená a nemohu za žádnou cenu usnout tak se jenom převaluji :roll:. Není mi tedy zle ale návaly mám :zed:

weyky
Neúnavná pisatelka 19191 příspěvků 69 inzerátů 25.03.18 07:00

@Madeleine96 měla mamka a zjistili jí hypofunkci štítné žlázy, došla bych si k lékaři.

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 18133 příspěvků 25.03.18 07:03

A nemáš třeba vysoký tlak? Nebo nějaké problémy?

tini
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 6 inzerátů 25.03.18 08:06

Mela jsem to z antikoncepce, zle celou noc, nejhur kolem 2 rano. Musela jsem ji prestat brat

ka2ka
Extra třída :D 12937 příspěvků 1 inzerát 25.03.18 08:35

Stává se mi to, ale nemám štítnou žlázu takže je to od toho, u se nenervuju a čekám až to všechno přejde a pak v klidu usnu

Marcam
Kelišová 5069 příspěvků 25.03.18 09:50

@Madeleine96 jaký máš tlak?

Lucie Pytlik
Kecalka 183 příspěvků 25.03.18 10:14

Mela jsem to same, snizena funkce stitne zlazy ;)

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 25.03.18 10:43

@mrav ne ne vysokým tlakem netrpím spíše nízkým ale tuhle noc jsem ho neměla

Madeleine96
Povídálka 37 příspěvků 25.03.18 10:46

@Lucie Pytlik a jak se to léčí? :nevim:

Lucie Pytlik
Kecalka 183 příspěvků 25.03.18 13:23

@Madeleine96 dostames leky, co beres na lacno a chodis na kontroly, dost to muze litat ty hodnoty, nez se ti to upravy, ale jak se najede na lecbu, nemi s tim zadny problem

ka2ka
Extra třída :D 12937 příspěvků 1 inzerát 25.03.18 13:54
@Lucie Pytlik
@Lucie Pytlik píše:
@Madeleine96 dostames leky, co beres na lacno a chodis na kontroly, dost to muze litat ty hodnoty, nez se ti to upravy, ale jak se najede na lecbu, nemi s tim zadny problem

tak otázka je co se štítnou přesně má, ono napsat není s tím žádný problém bych si netroufla :nevim:

Lucie Pytlik
Kecalka 183 příspěvků 25.03.18 14:31

@ka2ka ja myslela s tou diagnozou, co mam ja, ze neni problem.Ale tak myslim, ze je celkem jasny, ze u vseho muze nastat problem, to asi zakladatelce vykladat nemusim ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >