Výrazné zhoršení průjmu po probiotikách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 05.01.18 05:30
Vyrazne zhorseni prujmu po probiotikach

Dite deset let, mentalne postizene, dieta nehrozi. Uz pres dva tydny mel ridsi stolici, stylem ze jednou az dvakrat denne mel hodinku, kdy behal na zachod dokud se nevyprázdnil. Zkousela jsem swiss lactobacily, enterol…u tech swiss ucinek docasny, enterol nezabral. Lekarnice mi doporucila Biopron, ze jsou to silny probiotika. Dala jsem mu kapsli ve stredu, ve ctvrtek rano sel na wc jen jednou a trochu. Ve ctvrtek odpo druhou kapsli, az doted klid. Ted za poslední trictvrtehodku bezel trikrat a lita z nej voda. Tak ted fakt nevim, co s tim. Mam pokracovat s tim Biopronem nebo ne? Zajdu k dr uz pro steticku na vyter, uz to trva dlouho…

Reakce:
Desgreze
Povídálka 49 příspěvků 05.01.18 06:14

Jednou jsem mela prujem pres mesic, zkousela jsem.od diety, pres cerny caj, horkoucekoladu, lajtobacily swiss, probiotika, nic nezabralo, az jsem sla k dr. a ten mi doporucil volne prodejny LEPICOL, vyborna vec, ze dne na den pohoda. Zkuste se poradit v lekarne, zda ho nemuze, obsahuje to strasne veci na podporu oslabeneho streva.

suvik
Nadpozemská drbna 26504 příspěvků 05.01.18 07:38

Nerekla bych, ze to bude Biopronem, nicmene pres dva tydny prujem uz urcite res u te dr., tady budem vestit z koule. Ktery Biopron mate? Ten forte nebo ten klasicky? Primo na prujem je forte, je to kombinace probiotik a jakoby Enterolu. Davas mu i nejaky Tasectan nebo neco? Smectu? To bys mela. A zavodnovat hlavne.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 05.01.18 08:02

A co na zahuštění klasický černý uhlí?
Já při průjmech střídala to a probiotika (časově daleko od sebe).
Ono bez dietního opatření se ty průjmy můžou táhnout, střeva nemají čas si odpočinout, takže bych zašla za doktorkou, ať ti poradí nějaký postup.
A držím palce ;)

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 05.01.18 08:05

Tak to vypada, ze to od syna chytil stejne starej klucina, mel po ockovani. Hm takze mazu k dr pro tu steticku na vyter. Petikilo za probiotika a k prdu..teda spis na h.ovno :D

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20067 příspěvků 05.01.18 08:15

Však je schovej, ještě se budou hodit ;) až budete po antibiotikách třeba.
Jinak za sebe musím říct, že mám s Biopronem nejlepší zkušenosti :palec:

Tarjei
Závislačka 4150 příspěvků 05.01.18 08:18

@Mar__tanka1983 no uz jsem do nej nacpala lahvicku swiss pribiotik, lahvicku enterolu a ted jsme zacali s tim Biopronem. Mam jeste další dve deti, se vyuzije.

nunik
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 05.01.18 09:21

Mě třeba na průjem zabare jen Smecta..nic jinýho…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >