Vyříkali jsme si to ručně a přesto nemůžeme bez sebe být

Anonymní
28.5.20 20:40

Vyrikali jsme si to rucne ,a presto nemuzeme bez sebe byt.

Stalo se nektere, ze i kdyz jste se do sebe pustili a natloukli jste oba navzajem, a ja ho pak vyhodila z bytu jelikoz se k tomu nechtene pripletl syn a taky jednu od neho dostal.tak i tak jste mu odpustila casem a jak spolu vychazite?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

242
28.5.20 20:46

I kdyby se do toho syn nepřipletl tak jakmile dojde ve vztahu na násilí je to konec. Pro syna naprosto nevhodný příklad a pro vás dospělé toxický vztah. Alespoň za mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
28.5.20 20:49

Italská domácnost level facky a pěsti.
Možné to je, ale ne když to schytává dítě.

Příspěvek upraven 28.05.20 v 20:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315

A vycházíte, jako co? Partneři, kamarádi nebo slušně jednat s ex? Jestli partner, tak s takovým bych nebyla. Ale já razím heslo, raději žádný vztah, než špatný vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380

Trénujete zápasy ve volném stylu? Tak aspoň to dítě vynechte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11648
28.5.20 20:55
@Anonymní píše:
Stalo se nektere, ze i kdyz jste se do sebe pustili a natloukli jste oba navzajem, a ja ho pak vyhodila z bytu jelikoz se k tomu nechtene pripletl syn a taky jednu od neho dostal.tak i tak jste mu odpustila casem a jak spolu vychazite?

neuvěřitelný, jak jednoduše popsat definici lásky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
28.5.20 20:57

Nedovedu si představit mít vztah s někým s kým se peru. Pro mě je to úplně něco nepředstavitelného. My se dvakrát do roka chytnem kvůli úplné blbosti, vyměníme si názory a to v klidu bez řevu a sprostých slov a stejně na to pak dva dny myslím :lol:. Něco takového v tom bych žít nemohla a nikdy bych nedovolila, aby v tom vyrůstaly děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3786
28.5.20 20:58

Jasně, počkej ještě pár let až vyroste syn a začne tě mlátit i on, to teprve bude to pravý vzrušo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4926
28.5.20 21:03
@Anonymní píše:

Ne, nestalo me a ani u nikomu normalnimu tady. Ale ve tve socialni vrstve verim, ze je fight ve volnem stylu baba-chlap, uplne bezny a je to dokonce i dukaz nehynouci lasky. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16979
28.5.20 21:05

Super napad po takovém incidentu odpustit a delat jakoby nic. Krásnej priklad pro kluka do budoucna, taky pak propleskne svoji ženu a bude mu to pripadat úplně normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4735

Já jsem se poprala jen s ženou resp holkou a bylo nám 13. Od té doby nic. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887

Mám z toho popisu silný dojem, že kdyby se tam nepřipletl synátor, skončí to místo vyhazovem z bytu v posteli :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1384
28.5.20 21:11

A ja si myslim, že jsi troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13369
28.5.20 21:13

A jsi vůbec ochotná přemýšlet o tom, že to prostě je špatně a že je nejvyšší čast učit se řešit konflikty jako dospělí - tedy alepsoń trošku konstruktivně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11648
28.5.20 21:18
@divine woman píše:
Trénujete zápasy ve volném stylu? Tak aspoň to dítě vynechte.

člověk si tu vždy říká, že už ho nemůže tady nic překvapit a on ejhle…ring volný… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama