Vyříkat si, co který z nás od vztahu očekává, ale jak?

Anonymní
14.11.19 17:48

Vyříkat si, co který z nás od vztahu očekává, ale jak?

Krásný podvečer, stykam se s mužem cca 1,5 měsíce, co má na mě číslo. Znali jsme se a od prvního setkání si rozuměli, vždy si měli co říct. Po cca měsíci si na mě sehnal číslo a od té doby jsme v každodenním kontaktu, píšeme si, voláme si. Chodíme na večeře, do kina. Sídlíme spolu radosti i starosti. Za tak krátkou dobu jsme si stihli říct už opravdu mnoho. Řekli jsme di, že je nám spolu příjemně, on nemá problém mi do očí říct, že jsem nádherná, to mi i jednou denně napíše. Řekl mi, že je se mnou rád, já jemu též. No ale má spousty koníčků, které chápu, že ze dne na den neopustí a nepřestane s nimi. Čas si na mě vždycky najde, ale mám pocit, že i dost těm koníčkům. Řekl mi, že už vztah nechtěl ( po rozvodu je 5 let), že ted už možná. Ve mě se to pere, na jednu stranu věřím, že mě ma rád, na druhou si myslím, že se tomu brání. Několikrát mi řekl nebo napsal, jak jsme sesynchronizovani, jak toho máme hodně společného, jestli si toho taky všímám.

Chci tomu dát šanci, ale nechci zas ztrácet čas a promarnit případnou šanci. A tak chci téma, jak vnímáme náš vztah, nadhodit. Ale jak? Nikdy jsem to nepotřebovala, vždy to bylo jasný hned. Tenhle muž je starší o 9 let. 50+. Nechci ho zastrašit ani zaskočit, ale chci vědět, na čem jsem. Poraďte jak na to. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11288
14.11.19 17:51

Hele jste teprve na začátku, já bych se nějaké definování ještě odpustila. Protože když to po něm budeš chtít, tak to spíš stáhne dolů.

Jinak teda pokud jste spolu ještě nespali, tak je vcelku jasné co očekává. ¨
A rozhodně neočekává, že kvůli holce se bude vzdávat svých koníčků -proč by to dělal a proč by to po něm někdo příčetný chtěl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7117
14.11.19 17:52

Znáte se chvíli, oba už jste ve věku kdy víte, co chcete. Netlač na pilu a užívej si, co máte. Po měsíci nemůžeš čekat vyznání lásky s žádostí o ruku, přece

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1551
14.11.19 17:54

Hlavne nikdy nechtej po chlapovi, aby skoncil se svym konickem! spali jste spolu? nech to prirozene proudit, hlavne mu nerikej tu vetu „ja jen chci vedet na cem sem“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 17:55

@Ou spali jsme už spolu, takže o tomu mu primárně asi nejde

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.11.19 17:58

@Aduš8 Ježíš, to už nečekám ani po letech. A takhle nějak to i beru a užívám si to. Jj, nechám tomu volny průběh, tak jsem to i chtěla, ale kamarádka do mě furt hučí, ať si to vyjasnim, tak jsem začala přemýšlet

@Peggy54 o koníček ho v žádném případě připravit nechci, sama mám své a už taky chci svou svobodu a určitou volnost

• Nahlásit
  • Citovat
6663
14.11.19 18:03

Měsíc a půl je strašně malinko, počkala bych. Po půl roce vztahu se o budoucnosti mluví mnohem líp. Jestli se bojíš, že kvůli čekání promarníš jinou šanci, jak píšeš, tak bych si s ním promluvila ve chvíli, kdy se teda ta šance objeví. Pokud na tebe momentálně jiný muž nečeká, tak bych počkala pár měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 18:10

Souhlasim s holkama. Rozhodne je jeste brzy na dejaky definovani. Nech to zatim prijemne plynout, vyviji se to fajn. Bych k tomu pristoupila, pokud on by mel potrebu definovat to tak, jak ja nechci.. (treba neco jako kamaradstvi s vyhodama).. To se nedeje.. Nech to bejt nebo to zabijes..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 18:11

Rozhodne bych nikdy otevrene nechtela vedet, na cem jsem. Fujtajbl, to zni desne :lol: jeste dotaz k tomu, ze nechces ztracet cas. Chapala bych, kdybys chtela zakladat rodinu a rodit deti, ale co ti utece dejme tomu za pul roku? Mimochodem dle meho nazoru za 2 mesice uz budes dost dobre vedet, na cem jses, i bez definic. Drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 18:17

@Lalelale přesně takhle jsem si to představovala, ale okolí se furt ptá, tak mě úplně zblbli, jestli na to nejdu divně já

• Nahlásit
  • Citovat
14.11.19 18:21

Na takovýhle otázky je čas až po análním sexu. V tuhle chvíli je to bezpředmětné.
Jinak k tomu. Dnes je prostě hin, „nechci ztrácet čas“, je mi sice s ním hezký, ale co kdyby ten další byl ten pravý princ. No jo no. :poop:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 18:21

@PaníKadrnožková nn, nic zakládat nechci, já už mám splněno. Dva měsíce, tím myslíš vánoce? Tak přesně to samé si říkám taky, vánoce ukážou.

@Mora Čamuška přesně tak, máte pravdu a uklidnily jste mě, že nemám nikam spěchat, kor v našem věku 50+ a 50- :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6663
14.11.19 18:24
@Anonymní píše:
@Lalelale přesně takhle jsem si to představovala, ale okolí se furt ptá, tak mě úplně zblbli, jestli na to nejdu divně já

vůbec, okolí na to jde divně. Navíc ten chlap si vybral tebe, ne tvé okolí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 18:25

@samá práce ty nikdy nezklameš. Nejde o to, že by jiný byl lepší, takhle neuvažuji. Vždy miluju toho, se kterým jsem takového, jaký je a hledám až po rozchodu. Problémy se snažím řešit a ne před nimi utíkat. Nicméně tohle je právě úplně jiný začátek než jindy.

• Nahlásit
  • Citovat
14.11.19 18:30
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková nn, nic zakládat nechci, já už mám splněno. Dva měsíce, tím myslíš vánoce? Tak přesně to samé si říkám taky, vánoce ukážou.@Mora Čamuška přesně tak, máte pravdu a uklidnily jste mě, že nemám nikam spěchat, kor v našem věku 50+ a 50- :mrgreen:

Rozhodne nemas kam spechat.. Okoli to treba mysli dobre, me nekdy taky nahlodaj, ale opravdu to nedelej. Kdyz z toho ma neco kloudnyho byt, tak zadny vyjasnovani nepotrebujes a poplyne to samo. Jen jednou lituju, ze jsem to s chlapem neresila, ale to byl uplne jinej pribeh.. Kdyz se to zaclo stacet tam, kam jsem nechtela, tak jsem to mela utnout nebo si to vyjasnit, coz by stejne k nicemu nevedlo, bylo to marny. Takže uzivej si krasny poznavani, ja Ti ted trochu závidím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama