Reklama

Vyřízení hypotéky přes realitku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 16:28
Vyrizeni hypoteky pres realitku?

Dobry den,
Budeme kupovat dum. Jen nevime jeste jak to udelat s financovanim.
Je podle Vas lepsi nechat vse na realitce, i vyrizeni hypoteky nebo jit na vlastni pest a o hypo zkusit zazadat sami? Porad tapeme. Dekuji za reakce

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3067 příspěvků 04.02.17 16:33

Nechala bych si dat nabidku hypo od realitky a porovnala bych s nabidkou maklere, ale maklere treba pozorne vybirat, nekoho, kdo svou praci dela jiz dlouho a ma dobre reference.
Ja takoveho maklere mam a usetril mi dost penez (nejlepsi kamarad partnera, dela to uz 7 let v Praze, pokud byste chtela kontakt, napisu do SZ). Urcite bych nebrala prvni nabidku.

kotyk
Echt Kelišová 7881 příspěvků 04.02.17 17:01

My jsme měli človíčka od realitky, nabídli nám několik hypoték u několika bank, většinou mírně lepších, než kdybychom šli po svých (ale to si musíte pohlídat). Papíry a všechno kolem pak vyřizovali oni. Bylo to o dost pohodlnější, než když jsme to vyběhávali bez realitky.

Aspera
Generální žvanilka 20362 příspěvků 1 inzerát 04.02.17 18:07

Chce to je kontrolovat. Mě stačilo, když jsem si nechala v bazaru pojistit přívěs a pojistka 3 krát taková než by mi dala ta samá pojištovna na vlastní triko. Takže za mě, nechat si dát nabídku, ale zkusit i makléře, případně oběhnout sama.

Vladimír Švorba
Kecalka 279 příspěvků 05.02.17 21:14

Ideálně se obrátit na nějakého zkušeného poradce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama