Vyříznutá dáseň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonarose
Povídálka 37 příspěvků 16.05.19 07:43
Vyříznutá dáseň

Ahoj holky před třemi dny jsem byla u zubaře kvůli bolesti osmičky. Kazdej rok většinou na to trpim a vždycky mi dali dren a už další den to bylo ok. Jelikož jsem na tom zubu měla kus dasně obrostlý a nemohl se prořezat. Odstěhovali jsme se a tak jsem navštívila jiného zubaře. Ten hned, že i odstraní tu dáseň co mi překáží tam. Umrtvil mi to a vyriznul. Říkal ze to bude bolet tak dva dny. Je to třetí den a přijde mi to pořad stejně hrozný. Nemůžu otevřít pusu poradně nepustí mě to. Ledovala jsem to, proplachovala vodou. Kus ledu jsem si dávala i do pusy. včera říkal ze to mám ještě nateklý, ale ok to chápu jenže další den bez takové změny?. Vsude jsem našla jenom o vyriznutych osmickách ale nic jenom o dásních. Tak jestli se najde někdo kdo má zkušenost budu rada. Možná jsem citlivka, ale já tu bolest zubu a obecně v puse strašně špatně snáším emočně.:D

Reakce:
Janee19
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 16.05.19 08:45

Já to měla poradne oteklé tak tři dny a řekla bych, že to bylo snad horší než v den zákroku. Pak už se to lepšilo. Ale že by to byla nesnesitelná bolest to ne, prostě to nebolelo. Tak jestli je to fakt utrpení, pro klid duše bych zašla na kontrolu.

Leonarose
Povídálka 37 příspěvků 16.05.19 08:48

@Janee19 nejvíc je to nepříjemný ráno. Pak jak mluvim je to lepší jako neboli to pokud mluvim a nejim zrovna :grinning: ale pusu proste neotevru a nenajim se a jakmile to zkusím a víc namaham tu čelist tak mě to pobolívá víc. A já jsem už tak hubena dost a jestli nebudu jist tak nebudu za chvíli vidět. :grinning:

Janee19
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 16.05.19 08:53

Tak to je klasický průběh :wink: Holt jež kaše, tekutou stravu. Jestli se rozpadas před očima, zkus nutridrinky, ale zítra nebo pozítří už to bude v pohode. Jo a ještě dost pomáhá zmrzlina, stáhne ti to otok zevnitř, lepší než cucat led :grin:

Váš příspěvek
Reklama