Byly jste na vyříznutí znamének samy, nebo s doprovodem?

688
21.11.19 22:45

Vyriznuti znamenek- byly jste same, nebo doprovod?

V pondeli mne ceka vyriznuti 2znamenek(zadek vnitrni strana stehen)..bojim se, ze to bude bolet..Mam to od domu hodinu vlakem. Manzel chce jit semnou, ale ja rikam, ze nechci…sice bych chtela, ale syn je priorita..bude to kolem poledne, maly bude chtit spat a jeste budu nervozni..
Jsem na bolest docela citliva. myslite, ze to zvladnu sama? Dekuji.
:srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21802
21.11.19 22:48

@katuska1984 zvládneš, lékař ti to znecitliví injekcemi, vzala bych si sebou malou láhev s vodou a třeba Ibalgin, kdyby cestou domů už to znecitlivění vyprchalo, ale to jen pro jistotu, většinou to minimálně 2 hodiny necítíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
21.11.19 22:53

Já měla znaménko ve vlasech. Takže na hlavě. Žádnou injekci mi nedali a bolelo to jako čert :cert:
Ale nechci strašit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
21.11.19 22:53

Zvládla jsi porodit, tohle je brnkačka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
21.11.19 23:00

@evulinda79 dokonce 3×… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
21.11.19 23:01

Já byla na odstranění dvou znamének na zádech, bylo mi asi 14,byla jsem sama a v pohodě… Zvládla jsem bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
21.11.19 23:03

@Vercsi148 chirurgicky, nebo laserem? diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
21.11.19 23:04
@katuska1984 píše:
@Vercsi148 chirurgicky, nebo laserem? diky.

Klasicky chirurgicky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2349
21.11.19 23:23

Pokud zvládneš vrtání zubu nebo očkování bez doprovodu, zvládneš i toto, je to rychlovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
21.11.19 23:26

Já jsem byl sám, poprvé asi před 25 lety, to ještě řezali :D v nemocnici a pak to šlo ještě na kontrolu jestli tam nejsou nějaké rakovinotvorné buňky a pak asi před 15 lety u soukromé doktorky, tam to odpálili laserem a bylo po ptákách :D injekce jenom trochu štípne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
22.11.19 00:55

Mně odstranili chirurgicky 3 znaménka najednou, jedno na noze. To na noze jsem pak cítila víc než ty dvě, jak jsem chodila a nohu namáhala. Ale nic hrozného, domů se to dá dojít :D :palec: byla jsem sama a už několikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2459
22.11.19 02:48

Byla jsem nekolikrat, vzdy mi vyrezavali dve znaminka najednou. nic to neni, umrtvi ti to injekci. dokonce jsem byla i v nejakem 7. mesici tehotenstvi a v pohode. a to se bojim jehel, nesmim na ne v zadnem pripade koukat :lol: zadny doprovod nepotrebujes ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31159
22.11.19 04:51
@katuska1984 píše:
V pondeli mne ceka vyriznuti 2znamenek(zadek vnitrni strana stehen)..bojim se, ze to bude bolet..Mam to od domu hodinu vlakem. Manzel chce jit semnou, ale ja rikam, ze nechci…sice bych chtela, ale syn je priorita..bude to kolem poledne, maly bude chtit spat a jeste budu nervozni..
Jsem na bolest docela citliva. myslite, ze to zvladnu sama? Dekuji. :srdce:

Opravdu to nebolí. Jela jsem sama cca 20 km veřejnými dopravními prostředky a žiju. Vpich jehly na znecitlivění jsem necítila (dekolt) a najednou doktor říká - máme to hotové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9118
22.11.19 06:28
@macoxx píše:
Já jsem byl sám, poprvé asi před 25 lety, to ještě řezali :D v nemocnici a pak to šlo ještě na kontrolu jestli tam nejsou nějaké rakovinotvorné buňky a pak asi před 15 lety u soukromé doktorky, tam to odpálili laserem a bylo po ptákách :D injekce jenom trochu štípne.

Podezřelá znaménka řežou stále. Jinak by je nemohly vyšetřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3412
25.11.19 18:12

Tak co, přežila jsi? :mrgreen: já byla nedávno na dvou, vyříznout kvůli vyšetření na histologii a i jsem si sama odridila půlhodinovou cestu tam a zpět. Jako jo, z vypětí a nervů jsem se jim tam potom složila. Psychicky horší než porod :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat