Výroba nebo koupě dárku pro přítele k 32 narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KristýnMárty
Povídálka 33 příspěvků 28.01.19 11:01
Výroba nebo koupě dárku pro přítele k 32 narozeninám

Ženský chtěla bych něco vyrobit nebo koupit pro přítele k 32 narozeninám prosím poradte co jste přítelům nebo manželům dávaly nebo budete dávat vy k 32 narozeninám děkuji ;) :D

Reakce:
raddka87
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 28.01.19 11:03

manžel má jako koníček mořské akvárium, takže jsem mu k 32. narozeninám kupovala krevetky a rybičky :D má přítel nějaký koníček?

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9557 příspěvků 28.01.19 11:05

Dávala jsem a dávám co má rád a co ho zajímá. Ručně tedy nic nevyrábím, z toho by radost určitě neměl, takže koupím knížku, to je sázka na jistotu, oblečení, parfém, můj miluje různé wellness, masáže, posezení s večeří, výlety,… Takže já to mám celkem snadné. Nějaké rádoby dojemné album apod., to by bylo spíš za trest.

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 28.01.19 11:06

Konkrétně k 32 dostal novou pánskou tašku a hrníček s fotkou kde je s dcerou.
Jinak dárky co mu udělaly největší radost byly lístky na hokej když bylo mistrovství v paříži (byly k tomu letenky, ubytko a výlet na 5 dní pro nás oba) a fotokniha kterou mu jako napsala naše dcera o nich dvou.

Ou
Kelišová 6224 příspěvků 28.01.19 11:19

@KristýnMárty dejte mu seskok padákem, mazání na prostatu a fialové třapce na čepici.

Proboha - primárně přemýšlejte co váš muž má rád, co ho baví, co by mu udělalo radost a podle toho vymýšlejte dárek.

Ne něco, co navrhnou cizí lidi na internetu.

Russet
Extra třída :D 14009 příspěvků 28.01.19 11:27
@KristýnMárty píše: Ženský chtěla bych něco vyrobit nebo koupit pro přítele k 32 narozeninám prosím poradte co jste přítelům nebo manželům dávaly nebo budete dávat vy k 32 narozeninám děkuji ;) :D

To už si nepamatuju :nevim: Ale korespondovalo to určitě s JEHO zálibami. Rozhodně bych nic nevyráběla, pokud by to vyloženě nebyl jeho sen.

Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 28.01.19 11:38

Kurz sushi. On si na to potrpí a fakt se bavil. Nevýhoda - teď doma věčně smrdí syrové ryby a řasy :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 44686 příspěvků 28.01.19 11:44

No, nic z toho, co je tu navrhováno, by zrovna mého muže šťastným neučinilo. A co jsem mu tehdy dala já (už si ani nepamatuju, je to dlouho) by zas nejspíš neučinilo šťastným většinu jiných chlapů. Tak co z takových rad. Buď pořídíš něco univerzál typu hadry, parfémy nebo něco „typicky mužského“ (hahaha) a třeba se trefíš nebo zapřemýšlíš nad tím, s kým žiješ a co by potěšilo jeho. Taktéž záleží na vašem rozpočtu, pro někoho je 5-10 litrů za narozeninovej dárek normál, u nás si k ne-kulatým narozeninám v klidu dáme dárek za pětikilo, upeču mu dort, udělám dobrou večeři a jsme spokojený.

fia80
Závislačka 3049 příspěvků 28.01.19 18:29

Pro chlapy jsou jako darek super unikove hry

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >