Vyrobený dárek pro přítele

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 10:59
Vyrobený dárek pro přítele

Dobré dopoledne,
mám ráda vyráběné dárky a tak dám letos k Vánocům každému obdarovanému k hlavnímu dárku ještě nějaký vlastnoručně udělaný. Mám v plánu například upletené šály, ušitou tašku, vyrobené mýdlo, likér. Přítel bohužel šály nenosí, likéry nepije. Jediné co by šlo, je to mýdlo. Raději bych pro něj, ale něco lepšího, osobnějšího…
Napadl mě polštářek s jeho vyšitým jménem, ale nevím, ocení tohle chlap?
Přítel má vyrobené věci rád, pořád něco dělám a on to většinou obdivuje…ale s tím dárkem si nevím rady.
Napadá vás něco vhodného pro chlapa? Je mu 30 let.

Anonym - přítel má přístup na můj PC, kamarádky a rodina znají mou přezdívku tady - nerada bych, aby věděli o svých dárcích.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 27.10.14 11:01

Polštářek nevím… ale co tak třeba - pokud umíš šít, nějaký šitý obal na diář a podobně, organizér do tašky (můj manžel třeba nosí plno drobností jen tak v tašce, možná i ten tvůj - tak něco na to)…

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 27.10.14 11:02

Memu manzelovi udelal radost obraz - vyhrabala jsem vsechny fotky - provazene od zacatku vztahu, prvni. dovolena, svatba, narozeni deti - dojalo ho to k slzam.:-)
Koupila jsem jen ramecek v Ikee, fotky jsem si nechala vyvolat a ostatni uz byla ma prace ;-)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65101 příspěvků 27.10.14 11:04

Tak pokud mohu soudit podle svého, tak polštářek by ocenil, ale tedy jméno by tam fakt mít nemusel :mrgreen: případně něco do auta, ale nějak mě nenapadá, co by se do něj dalo vyrobit :think: nebo obal na tablet…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 11:04

Ja letos manzelovi „vyrobila“ poukazky na sex na rok 2015. Koupila jsem fakt krasny blocek - ty bys ho mohla sama vyrobit a nazdobit - a do toho jsem rucne a ruznymi barvami napsala ruzne poukazky. Muj manzel teda bude stestim bez sebe, poukazek je 60, tzn. sex vic jak jednou tydne :mrgreen:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 27.10.14 11:08

Co takhle pomalovat tričko?

Já si dala práci, že jsem si stáhla model jeho milované (historické) motorky stojící v garáží a vymalovala jsem to v barvách jeho „miláčka“… pak další rok jsem na tričko napsala text jeho oblíbené písně s logem kapely…

Polštářek by asi bodl, ale že by na něm muselo být jméno (nebo fotka), to asi ne, to mi přijde vůči němu infantilní…

Safrane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 11:12

Cokoliv, co se dá použít do auta.Obal na mapy, obal na nářadí, polštářek se znakem auta. Jinak hezký nápad a myslím, že i veliký projev lásky-soudím z pohledu muže. :kytka:

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 27.10.14 11:34

Co priatel robi? Ake ma konicky? Vychadzala by som z toho… moj by vankusik fakt neocenil, on nepouziva ani ten „normalne“ velky, na posteli ma len perinu.

Mozno obal na mobil, to ma v ruke kazdy den, a mozno by mu nejaky triezvy doma urobeny mohol urobit radost. Alebo puzdro na naradie, ak je kutil. Alebo sveter, ak je zimomrivy. My dostavame od babicky ‚spacie‘ ponozky… a sme im radi. Ak drotujes, tak co stojan na tuzky, alebo nieco podobne do kancelarie. Ak je katolik, teraz som nasla (ale neulozila) navod na frivolitkovy pansky ruzenec… aj ked ja si neviem predstavit ze by to ocenil niekto iny nez prababicka :oops:
Mozno namiesat domacu sol do kupela… to by ocenil ten moj :oops:
Minuly rok som robila kavovo-cukrovy scrub… ale zase zalezi, ci Tvoj chlap ma taketo veci rad… mimochodom, ten scrub je super pokial mas rano cas sa sprchnut po prebdenej noci.
Svagor napriklad maluje, tomu by urobila radost hadam aj plachta na prikrytie nedokonceneho obrazu keby mu ju segra vysila :mrgreen:

mrnousekjaninka
Závislačka 4601 příspěvků 27.10.14 11:35

Udělala bych mu fotoalbum se společnýma fotkama (nebo bych vepsala tipy na výlety, zážitky co dalšího v příštím roce společně zažijete). Pokud čte, tak obal na knihu v chlapským designu ;)

Malike
Extra třída :D 14224 příspěvků 27.10.14 11:37

Vlastorucne vyrobeny darek? :think: co potomka :andel: :mrgreen:

Fiducia
Generální žvanilka 24858 příspěvků 27.10.14 11:46

Jedlý dárek? Nakládaný hermelín, nebo něco podobného :think: Můj manžel by na polštářek koukal blbě :lol:

Rolin
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 27.10.14 11:59

Z pochutin jsou ještě „dobrým dárkem“ domácí pralinky :).

Příspěvek upraven 05.12.15 v 23:47

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 27.10.14 12:21

Moj manzel by po mnou vlastnorucne batikovanom tricku pod stromcekom pre neho asi zacal prehodnocovat koho si to vlastne vzal a ci to bol dobry napad :oops:… hoci keby sa tam objavili doma batikovane tricka pre nase deti, chvalil by sa mnou po celom Brne :jazyk:

Rolin
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 27.10.14 12:51

@Bábi Zlopočasná
Jsou věci, které můj manžel dokáže ocenit, někdy slovy „místo pyžama dobrý“ :mrgreen:

(příklad na fotce není moje tvorba)

Solaris
Závislačka 4821 příspěvků 27.10.14 14:11

Mrkni na youtube na kanál Sea Lemon. Slečna dělá DIY diáře, obaly na tablet.. Třeba by tě to zaujalo.
(Minulé Vánoce jsem pár jejích videí využila; dělala jsem knihu, náramně jsem si u toho vyhrála a navíc ten pocit, že jsem to celé dělala já 8) 8) 8)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >