Výrobky z Číny spokojenost X šmejd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
korneli
Kecalka 337 příspěvků 30.08.19 23:01
Výrobky z Číny spokojenost X šmejd

Zdravím dámy, nakupujete některá čínské výrobky na Aliexpress, Amazon, Wish.. atd.
Jak jste spokojeni s výrobkem co jste si pořídily a co naopak vás zklamalo. Ceny jsou nízké, ale co kvalita?

Reakce:
Teenulka
Nováček 3 příspěvky 30.08.19 23:20

Objednávala jsem z wishe tričko na cvičení a kvalita celkem dobrá. Dá se srovnat s kvalitou levnějšího oblečení z obchodu. Takže já byla s první objednávkou spokojená :palec:

vedma007
Kecalka 431 příspěvků 30.08.19 23:27

Nelze paušalizovat, na Ali člověk koupí jak věci kvalitou srovnatelné těmi z obchodu (častokrát i vyrobené ve stejné továrně jako “značkové), tak i šmejdy :nevim:

Au_Lait
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 00:48

Na Ali jsem kupovala například samolepicí růžky do klasického fotoalba, stužky na balení dárků, úzkou krajku, kroužky na klíčenku s řetízkem na vyrábění přívesků. Kvalita slušná. Kamarádky dřív objednávaly bižu, dokonce i oblečení pro děti.

Aligatoru
Nováček 3 příspěvky 31.08.19 01:39

Aliexpress je super, mám bohaté zkušenosti s různým zbožím do 20$

peta81
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 31.08.19 02:32

Nakupuji obcas na ali, hlavne postavicky lego, hracky, drobnosti do domacnosti a vse v pohode, nic se nerozbiji. Mam i kabelky, dámské saty, detska tricka a super. Jedina vec, ktera nam nesedla byl detsky kompet teplaky s mikinou, děsný materiál a navic byla hrozne mrnava :D

jakanas
Kelišová 6514 příspěvků 14 inzerátů 31.08.19 07:23

@peta81 Teda zrovna hračky bych z tama nevzal ani omylem. Kvůli složení plastů, to člověk na pohled nepozná co v tom je, ale vzhledem k tomu že proběhlo několik chemických testů tak se dá s naprostou jistotou říct NEBRAT.
Jinak já mám tď objednanou tiskovou hlavu do tiskárny. V čr se dá koupit za 4800kč, což je víc než stojí celá nová tiskárna. v číně ji nabízí za 350kč což je tak reálná cena tohoto zboží. Mají asi 300 recenzí a vše 100% tak su zvědavej.
jinak kdysi jsem prodával hodinky s kamerou, ale po tom co se mi u jedněch nafoukla baterka a začala hořet jsem to vzdal. U gps navigací zase odcházel zesilovač zvuku. Oblečení bylo obvykle o velikost menší než by člověk čekal, no aspoň je ženuška víc sexy :-)

Netopirek
Extra třída :D 10481 příspěvků 31.08.19 07:43

Já jsem zatím byla vždycky spokojená. Ale je to o štěstí. Kamarádka kupovala šaty a děs.

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 31.08.19 08:22

Obcas si tam nakoupime nejake prislusenstvi k mobilum. Jako sklicka nebo obaly. Je to uplne to stejne, co tady člověk koupi desetkrat draz :roll: Jinak nic. Jednou jsme tam koupili detskou kuchynku na hrani a byl to peknej ksunt.

korneli
Kecalka 337 příspěvků 31.08.19 11:01

Já nakoupila pár blbostí takové Vychytávky do domácnosti za pár kaček a čekám až to přijde a pak můžu hodnotit kvalitu výrobků. A kde nejraději nakupujete?

Ijen
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 31.08.19 16:14

Na Ali uz neobjednavam. Pozitivni zkusenost mam jenom s prislusenstvim k mobilum a garmin hodinkam, ve smyslu pouzdro, folie, pasky. Urcite uz ne sluchatka, power banky atd to bylo vsechno na nic. Jinak hodinky, naramky uz nikdy, okamzite se projevila ma alergie na nikl i kdyz tam byt nemel. Obleceni bych si bez vyzkouseni netroufla.

korneli
Kecalka 337 příspěvků 31.08.19 20:48

A ti co z vás nakupují na Ali, platíte nějaké poplatky bance za převod peněz na dolary?
Wish to má už v českých korunách.

Malina7
Závislačka 2907 příspěvků 31.08.19 22:58

@korneli nic se neplatí. Na Ali a Wish nakupuji nějaký ten rok. Musíš se naučit v tom nakupovat. Já mám radši Wish, tam je dobré číst recenze a u hadrů brát o dvě velikosti, než jsi zvyklá, což hodně píšou lidé v těch recenzích a listovat v nich, jestli je tam i fotka. Mám i výbornou zkušenost s vrácením peněz. Hodně jsem nakupovala hadry, věci do kuchyně, cukrářské pomocníky. Ali byl zase dobrý na stavebnice lego ( není lego originál, ale je to stejné a za třetinovou cenu než tady). Kdo nakupuje na Vanoce, doporučuji kvůli náporu objednávat v září, já to dělám už řádku let.

Váš příspěvek
Reklama