Výrobník sody se skleněnou lahví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
japato
Kecalka 183 příspěvků 01.11.18 23:11
Výrobník sody se skleněnou lahví?

Maminky existuje prosím nějaký výrobník sody, který má skleněnou lahev? Zatím jsem všude viděla jen plastové:-(

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12280 příspěvků 01.11.18 23:24
@japato píše:
Maminky existuje prosím nějaký výrobník sody, který má skleněnou lahev? Zatím jsem všude viděla jen plastové:-(

Najdi od S. Streamu Crystal White. Nebo jdi do retro sifonu 8)

warita
Echt Kelišová 8495 příspěvků 02.11.18 07:30

taky bych mela zajem o mineralku v lahvi, ale moc toho na vyber neni. Ono totiz nejlepsi by bylo, kdyby ty lahve byly zaroven vratne, jinak to je o nicem.

Moje predstava by byla, ze jednou tydne privezou prepravku lahvi a zaroven si odvezou prazdne. Toto ovsem NIKDO nenabizi, alespon co vim teda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >