Máme výročí a přítel jde raději pomáhat na jednu akci.

Anonymní
13.1.20 21:15

Výročí a přítel na akci

Na konci měsíce máme s přítelem čtyřleté výročí. Vždy jsme výročí slavili. Valentýn příliš neprožívam, ale přítel na něj nikdy nezapomene. Je to právě on, kdo si na těchle věcech spíše potrpí. Bydlíme spolu a vždy se mě ptal na každou blbost jestli může jít tam a tam. (Nikdy jsem nechtěla po něm, aby se ptal) Před pár dny mu kamarád napsal, jestli nechce pomáhat na jedné akci v tombole, s vodou okolností v ten den máme i výročí. A tentokrát se ani nezeptal (teď bych to spíše ocenila) a hned to přijal a začal mi o tom vyprávět. Mě je to teď takové nepříjemné. Chtěla jsem něco naplánovat. Že by tentokrát zapomněl? Nechci mu kazit radost, jen mě to trápí. Vím, že po čase tohle nějaké oslavování vyprchá, ale řekli jsme si, že si alespoň těch 5 výročí nějak užijeme. Já nevím, zda mám něco hezkého vymýšlet, nebo ne. Kdybych se ho zeptala, buď by byl špatný z toho že zapomněl, ale už tu akci stejně slíbil. Nebo by asi byly nějaké dohady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

125
13.1.20 21:17

Jestli vam vztah jinak klape, nedelal bych si s tim tezkou hlavu, treba ti to vynahradi dalsi den. Pokus zapomene uplne zklamany bych asi byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
13.1.20 21:21

Tak.. Nejdříve chceš, aby se neptal a šel někam a teď když jednou jde někam a nezeptá se tě tak je zle :D U tak dlouhých vztahů jde taky o kompromis :) Zeptej se ho, zda nemůžeš jít taky, že byste šli spolu a „něco“ vymysli na jiný víkend ;) Jsme spolu s mužem přes 10 let a datum je jen číslo.. Spolu si volný čas užijeme, když ho prostě máme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1611
13.1.20 21:21
@Anonymní píše:
Na konci měsíce máme s přítelem čtyřleté výročí. Vždy jsme výročí slavili. Valentýn příliš neprožívam, ale přítel na něj nikdy nezapomene. Je to právě on, kdo si na těchle věcech spíše potrpí. Bydlíme spolu a vždy se mě ptal na každou blbost jestli může jít tam a tam. (Nikdy jsem nechtěla po něm, aby se ptal) Před pár dny mu kamarád napsal, jestli nechce pomáhat na jedné akci v tombole, s vodou okolností v ten den máme i výročí. A tentokrát se ani nezeptal (teď bych to spíše ocenila) a hned to přijal a začal mi o tom vyprávět. Mě je to teď takové nepříjemné. Chtěla jsem něco naplánovat. Že by tentokrát zapomněl? Nechci mu kazit radost, jen mě to trápí. Vím, že po čase tohle nějaké oslavování vyprchá, ale řekli jsme si, že si alespoň těch 5 výročí nějak užijeme. Já nevím, zda mám něco hezkého vymýšlet, nebo ne. Kdybych se ho zeptala, buď by byl špatný z toho že zapomněl, ale už tu akci stejně slíbil. Nebo by asi byly nějaké dohady.

Tak já bych se asi zeptala jestli budeme slavit výročí před nebo po té akci, když to tak vyšlo. Rypla bych si a bylo by mi jedno, ze je mu to líto kor když se vždy domlouvate. My slavíme výročí pokaždé. Chlap by si to asi nedovolil pac máme ve stejný den i výročí svatby. Na akcích se i po letech domlouvame. Max jsem mu tak 2× za víc jak 12 let řekla, ze ty tři akce za týden už je dost na hraně a ze bych rada aby si teda následující den převzal dítě až prijde z práce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9839
13.1.20 21:29

No tak mu to v tu chvili nedoslo. Oslavit to muzete pres den dobrym obedem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 21:39

Čekala jsem, že si třeba později vzpomene. A stále nic, tak proto nad tím tak přemýšlím :lol:. Ono mi nevadí, že se najednou nezeptal. Jen je to zrovna to výročí no… Postupem času už se to tak řešit nebude, tak alespoň co jsme si řekli, bych si ještě ráda užila :lol:. Každý píše něco trochu jiného :nevim:, tak teď sama nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.20 21:40

Bože, ty řešíš ale blbosti. :roll: To je nejrychlejší cesta, jak se z přítele stane expřítel. Přestaň vymýšlet konspirační teorie a domluv se s ním jako s dospělým, jistě to ocení. Můžeš zkusit něco ve smyslu. Zlato, kdy oslavíme naše výročí, když máš tu akci? Jistě se totiž svět nezboří, když půjdete na večeři o den dříve nebo později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3654
13.1.20 21:43

Tak mu to normálně řekni… Asi byste spolu měli víc mluvit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
13.1.20 21:45

K čemu ta výročí? Dvacet let neřeknu, ale každý rok to řešit. Stačí že jsou furt narozky, vánoce, velikonoce atd. Do toho výročí. :roll: to aby člověk pořád něco oslavoval. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 22:25

Tak zrovna včera jsme si vzpomněli, že jsme minulou středu měli čtyřleté výročí :lol: nicméně, i kdybych to prožívala víc, tak se normálně zeptám, kdy to oslavíme, když to nejde v ten přesný den. Nějak nevidím problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3106
13.1.20 22:46
@Anonymní píše:

Jdi na tu akci s ním a tam to můžete oslavit. S tombolou je práce do vyhlášení a pak se můžete věnovat sobě. To by byl problem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
13.1.20 23:02

Já bych šla na tu akci s nim a oslavila to tam a pak to akci..takhle mame s mužem výročí seznámení i svatby..jsme ten den na té akci zaparime atd a pak si uděláme hezky zbytek kdyz jsme ok a druhý den vyloženě jsme jen spolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
13.1.20 23:04

Děláme to takhle 11let a funguje to úplně super zaparime užijeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
13.1.20 23:18

Neřešila bych to vůbec. Případně bych se s ním bez nějakýho rýpání apod. domluvila na nejakej náhradní termín, kdy bychom mohli třeba někam vyrazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 23:44
@Ann-Sylvie píše:
Bože, ty řešíš ale blbosti. :roll: To je nejrychlejší cesta, jak se z přítele stane expřítel. Přestaň vymýšlet konspirační teorie a domluv se s ním jako s dospělým, jistě to ocení. Můžeš zkusit něco ve smyslu. Zlato, kdy oslavíme naše výročí, když máš tu akci? Jistě se totiž svět nezboří, když půjdete na večeři o den dříve nebo později.
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama