Výron kotníku a teplota

124
11.1.21 18:59

Vyron kotniku a teplota

Ahoj vsem, dneska sem si presne po roce vymkla stejny kotnik. Bolest to byla neskutecna. Mam to natekly z obou stran. Ale ted k veceru mi vyskocila teplota 37,5-37,9.. normalne mivam teplotu vyssi. Pred menstruaci, kterou mam v radu dnu dostat, mivam normalne 37,3. Takhle vysokou 37,9, ale ne. Nemuze to mit spojitost s tim kotnikem? Boli to jak cert. Mate nekdo zkusenost? Dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67
11.1.21 19:34

@Sophia.888 Ahoj, já sama sem měla výron 2krát a teplotu jsem měla až 40. Takže si myslím, že je to tím, ale kdyby se to zhoršovalo Tak kontaktovat dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
11.1.21 19:56

@Alzbeta21 vazne? To jsi me uklidnila. Az 40 jo? Ty brdo. Ja si vzala brufen a uz to prestalo bolet kdyz je to v klidu a teplota sla na 37,3. Jinak mi nic neni. Spis panika co to je. Ja mela minuly rok stejny kotnik vymknuty, ale teplotu sem u toho asi nemela. Ono to ani tak nebolelo tenkrat jako ted

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
11.1.21 21:10

@Sophia.888 Byla to fakt otrava, ale já měla teda 3 stupen výronu, takže opravdu neskutečná bolest, otok a neschopnost chodit. Teplota u mě klesala až po 3dnech. Ale pokud ti to brufen sráží a není ti hůř tak bych to asi moc neřešila. Nemusí být nutně kvůli tomu výronu. Pokud se to bude zhoršovat nebo nebude teplota klesat ba naopak tak, ale určitě kontaktuj dr. Snad to bude všechno dobré :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
11.1.21 21:23

@Alzbeta21 ja mam taky otok.. z obou stran a chodit mi moc nejde.. dobelham se tak na zachod s berlema. Tak snad to bude dobry. Kazdopadne dekuju moc z odpoved ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat