Vyrostl ze zimních bot - co teď?

58
12.2.21 09:08

Vyrostl ze zimních bot - co teď?

Synovi teď poskočila noha a zimní boty najednou tlačí. Má ještě Demar holínky s teplou vložkou místo sněhulí, které jsem kupovala trochu větší. Ale popravdě řečeno, na celodenní běhání se mi to moc nelíbí. Na jaro mám pro něj nachystané celoročky s membránou, nízké, tzn. do sněhu a mrazu se nehodící. Kupovali byste ještě zimní boty? V polovině února? Má hodně širokou nožku ve špičce, takže mu nějaká levnější bota ze sportu nesedí, kupuju celoročně Kenny nebo kompromisní boty, což je cenově trochu pálka. Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16775
12.2.21 09:11
@tamadasi píše:
Synovi teď poskočila noha a zimní boty najednou tlačí. Má ještě Demar holínky s teplou vložkou místo sněhulí, které jsem kupovala trochu větší. Ale popravdě řečeno, na celodenní běhání se mi to moc nelíbí. Na jaro mám pro něj nachystané celoročky s membránou, nízké, tzn. do sněhu a mrazu se nehodící. Kupovali byste ještě zimní boty? V polovině února? Má hodně širokou nožku ve špičce, takže mu nějaká levnější bota ze sportu nesedí, kupuju celoročně Kenny nebo kompromisní boty, což je cenově trochu pálka. Díky za rady.

Nekupovala. Když má ty zateplený holinky, tak už to v nich zvládne (za předpokladu, že nejedete na jarňáky někam na hory a denně na túry) a za 14 dní může být jaro jako hrom. Svým dětem bych koupila klidně, protože nemají problém s botou třeba z Decathlonu, ale botky za dva tácy, aby mu v listopadu už stejně nebyly ani náhodou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5231
12.2.21 09:13

https://www.decathlon.cz/…8502638.html

https://www.decathlon.cz/…8370177.html

Taky kupujeme kompromisní boty. co tyhle decathlonové? Ty nižší jsou levné, ale nízké. Vím že jsou povolené jako kompromis, ale nevím na jak širokou nožku. Jinak máme taky keen tenisky, i keen sandále. Můžu se zeptat jaké máte kompromisky na zimu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1611
12.2.21 09:15

Jo, kupovala :lol:. Jak bys to chtela udelat jinak? Ze bud ho bude noha tlacit a bude se mu defirmovat anebo bude v holinach? Nam se to ted stalo taky a boty jsme proste koupili. Tim, ze to kupujes na konci sezony, tak to mas mnohem levnejsi. My jsme koupili takrka o pulku levneji nez na zacatku sezony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16775
12.2.21 09:16

@Veru1987 Tyhle za mě určitě nebrat. Jsou děsně těžké a „humpolácké“, špatně vysychají a jakože mé děti nemají problém s botami ze sportu, tak v těhle dcera vyloženě blbě chodila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16775
12.2.21 09:16

Jo a jak je starý? Chodí do školy/školky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5231
12.2.21 09:17
@unuděná píše:
@Veru1987 Tyhle za mě určitě nebrat. Jsou děsně těžké a „humpolácké“, špatně vysychají a jakože mé děti nemají problém s botami ze sportu, tak v těhle dcera vyloženě blbě chodila…

Ve skupince jsou povolené jako kompromisní. Tak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16775
12.2.21 09:18
@Veru1987 píše:
Ve skupince jsou povolené jako kompromisní. Tak nevím.

Upřímně, mě je úplně jedno, v jaké jsou skupině, já koukám na to, jak v těch botách dítě chodí. Když šmajdá, je jasné, že bota je těžká nebo blbě sedí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7472
12.2.21 09:19

Ja bych koupila. Boty mi prijdou jako zaklad. Jde o to, jak casto a na jak dlouho chodite ven. Ale ted maji po netu vsemozne slevy a treba DD Stepy, Jonapy jsou siroke a daji se kolem 1000,– sehnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
12.2.21 09:22

Předškolák. Venku tráví hodně času i v těchto mrazech. Teď měl na zimu koupené Keeny vysoké zimní, krásně seděly, byl v nich spokojený. Nejsou teď za nejhorší ceny, jenže, nebydlíme ve velkém městě a nechat si je poslat znamená, mít boty až na konci příštího týdne, nejdřív :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6492
12.2.21 09:23

Já jsem malé předb 14 dny nové koupila… ale my fakt chodíme každý den sáńkovat nebo na procházky co jsou pro ni v podstatě túra 3-5 km. Pokud to máte jen do města koupila bych nějaký univerzály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16775
@tamadasi píše:
Předškolák. Venku tráví hodně času i v těchto mrazech. Teď měl na zimu koupené Keeny vysoké zimní, krásně seděly, byl v nich spokojený. Nejsou teď za nejhorší ceny, jenže, nebydlíme ve velkém městě a nechat si je poslat znamená, mít boty až na konci příštího týdne, nejdřív :nevim:

Aha, tak to trochu mění situaci, to skutečně ještě kupte. Nemůžete si je objednat na osobní odběr nebo někam sjet koupit? :think:

Příspěvek upraven 12.02.21 v 09:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58

Což už je doopravdy konec února…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5231
12.2.21 09:25
@unuděná píše:
Upřímně, mě je úplně jedno, v jaké jsou skupině, já koukám na to, jak v těch botách dítě chodí. Když šmajdá, je jasné, že bota je těžká nebo blbě sedí :nevim:

Mi těžké nepříšli, přijdou mi pěkné ohebné, široké ve špičce, každopádně vašemu dítěti sednout nemuseli. Je to měkká bota, bez zpevnění paty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7472
12.2.21 09:26

Kdyz ted objednas, neverim, ze bude trvat pres tyden dovoz. Ted objednavam plno veci (jsem tehotna a nechci courat), taky nejsme ve meste a bud je to druhy den doma, pripadne ten nasledujici (platim teda kartou). Pokud travi tolik casu venku, tak bych ty boty sjela koupit a necekala na nejaky dovoz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat