Vyrovnání s citama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:00
Vyrovnání s citama?

Dobrý den, je to cca 2 roky co jsme se rezesli s bývalým (odešel za jinou ),já už mám manžela a s ním krásnou dceru, ale furt mám asi nevyřešené city k bývalému :/ jenže sama nevím co cítím :/ na jednu stranu nenávist vůči tomu všemu co udělal, ale je tam i jiný nějaký cit a já bohužel nevím jaký :( měla jste to některá tak? Jak jste to řešila? Chtěla bych na něj úplně zapomenout :/ manžela miluju hrozně moc děkuji… Prosím o anonym ať mě nikdo nepozná, aby se to nedostalo k manželovi, děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ametyst
Extra třída :D 11161 příspěvků 14.02.18 14:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, je to cca 2 roky co jsme se rezesli s bývalým (odešel za jinou ),já už mám manžela a s ním krásnou dceru, ale furt mám asi nevyřešené city k bývalému :/ jenže sama nevím co cítím :/ na jednu stranu nenávist vůči tomu všemu co udělal, ale je tam i jiný nějaký cit a já bohužel nevím jaký :( měla jste to některá tak? Jak jste to řešila? Chtěla bych na něj úplně zapomenout :/ manžela miluju hrozně moc děkuji… Prosím o anonym ať mě nikdo nepozná, aby se to nedostalo k manželovi, děkuji

To jste se s manželem vzali hodně brzo i měli dítě tedy 8o.
Co s citama to si budeš asi muset vyřešit sama v sobě…s tím ti nikdo neporadí. Možná už to není láska ten tvůj cit, ale spíš křivda… :think: :nevim:.Snaž se mu odpustit i když je to těžké.
Moc nechápu když sama píšeš že manžela miluješ jak můžeš chovat ještě nějaký cit k bývalému. Přijde mi trochu že nynější manžel byl rychlá náplast.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:09

Asi tě úplně neuklidnim, je to už pět let co jsem se rozešla s klukem, ne v dobrém, přestali jsme spolu úplně komunikovat. Do teď vlastně spolu nemluvíme ani se nepozdravime když se vidíme… mě to hrozně mrzí, protože jsme spolu byli nějaký ten rok, a bylo to hezký, ráda na ty roky vzpomínám. Štve mě, že se neumime ani pozdravit. Přitom jsem šťastně vdaná a svého muže bych nevyměnila ani za nic.

ivašot.
Kelišová 6004 příspěvků 14.02.18 14:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, je to cca 2 roky co jsme se rezesli s bývalým (odešel za jinou ),já už mám manžela a s ním krásnou dceru, ale furt mám asi nevyřešené city k bývalému :/ jenže sama nevím co cítím :/ na jednu stranu nenávist vůči tomu všemu co udělal, ale je tam i jiný nějaký cit a já bohužel nevím jaký :( měla jste to některá tak? Jak jste to řešila? Chtěla bych na něj úplně zapomenout :/ manžela miluju hrozně moc děkuji… Prosím o anonym ať mě nikdo nepozná, aby se to nedostalo k manželovi, děkuji
řekla bych, že sis prostě rozchod s bývalým neodžila, ale šla jsi ze vztahu do vztahu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:22

Je pravda, že rychle to bylo… Ale náplast bych tomu úplně neříkala :) manžela miluju hodně mi pomohl z problémů do kterých mě dostal bývalý… Jsem mu hrozně moc vděčná, ale jak je téma na bývalého tak se to ve mě začne mísit :/

ametyst
Extra třída :D 11161 příspěvků 14.02.18 14:26
@Anonymní píše:
Je pravda, že rychle to bylo… Ale náplast bych tomu úplně neříkala :) manžela miluju hodně mi pomohl z problémů do kterých mě dostal bývalý… Jsem mu hrozně moc vděčná, ale jak je téma na bývalého tak se to ve mě začne mísit :/

Podle mě sis to opravdu neodžila tak jak bys měla. Manžela bys neměla milovat jen z vděčnosti, ale tak doufám že to tak není :)
Každopádně co s tím nevím…musí to prostě odejít asi samo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:33

Samozřejmě to není jenom o vdeku :) jen jsem si myslela, že to mám v sobě uzavřené, že bývalého nenávidím po tom všem co udělal, ale asi jsem se spletla a nebo to chce ještě čas :/ hodně moc mi ublížil :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15101 příspěvků 14.02.18 14:37
@Anonymní píše:
Samozřejmě to není jenom o vdeku :) jen jsem si myslela, že to mám v sobě uzavřené, že bývalého nenávidím po tom všem co udělal, ale asi jsem se spletla a nebo to chce ještě čas :/hodně moc mi ublížil :)

už v tomhle je vidět rozpor - obsah věty a :) za ní :nevim: V klidu si sedni a bud upřímná sama k sobě, nelži si. At už je pravda jakákoli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:48

To se snažím celou dobu :/ spíš bych řekla, že mě stve on i ta jeho, že na děti prostě kašle a vykašlal se na ně v tom nejhorším a teď na ně kašle znova a užívá si po koncertech, hospodách atd :/

PeknyVlasy
Kecalka 197 příspěvků 14.02.18 14:52
@Anonymní píše:
Je pravda, že rychle to bylo… Ale náplast bych tomu úplně neříkala :) manžela miluju hodně mi pomohl z problémů do kterých mě dostal bývalý… Jsem mu hrozně moc vděčná, ale jak je téma na bývalého tak se to ve mě začne mísit :/

To je tak, když jde někdo ze vztahu do vztahu :nevim: Nevyrovnala ses s tím, zvolila jsi snazší řešení, aby ses nemusela vyrovnávat se ztrátou a o to déle a vytrvaleji se to teď projevuje.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15101 příspěvků 14.02.18 14:52
@Anonymní píše:
To se snažím celou dobu :/ spíš bych řekla, že mě stve on i ta jeho, že na děti prostě kašle a vykašlal se na ně v tom nejhorším a teď na ně kašle znova a užívá si po koncertech, hospodách atd :/

takže on (bývalý) je otcem tvých dětí?

Kralikcek
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 14.02.18 14:54
@Anonymní píše:
To se snažím celou dobu :/ spíš bych řekla, že mě stve on i ta jeho, že na děti prostě kašle a vykašlal se na ně v tom nejhorším a teď na ně kašle znova a užívá si po koncertech, hospodách atd :/

a ty jsi zakladatelka? :think:

Kralikcek
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 14.02.18 14:55
@pe-terka píše:
takže on (bývalý) je otcem tvých dětí?

taky jsem se v tom nejak ztratila :nevim:.Ty mas deti s byvalym, s kterym nemas doresene vztahy a dalsi holcicku s manzelem, s kterym jsi dva roky :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9789 příspěvků 14.02.18 14:55

To jste to vzali hopem… prostě na něj nemysli vypusť ho z hlavy ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 15:06

Ano s bývalým mám 2 děti a s manželem 1 :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama