Vyrovnání s nevěrou..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.12.21 22:14

Vyrovnání s nevěrou..

Jak jste se vyrovnali s tím, že vás partner/partnerka podvedli? Dlouho to bolelo?

Jsem celkem na dně a i po půl roce to bolí a nedokazu chlapům verit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2373
27.12.21 22:18

Pro jedno kvítí slunce nesvítí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22981
27.12.21 22:22

A proč s ním teda dál jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.21 22:23

Čím větší láska a vážnější vztah, tím víc to bolí.
Zkus se věnovat svým koníčkům, chodit mezi lidi, sportovat.
Každý to rozdýchává jinak dlouho.

Pokud se cítíš fakt mizerně a trvá to půl roku, zkus psychologa.

Pomůže Ti srovnat myšlenky a rychleji se z toho dostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
27.12.21 22:26

Ja a verim ze tady bude kazdej chytrej- tak to dal… a uz dneska to asi neberu jako zradu..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2229
27.12.21 22:36

Jednoduše, takovej člověk si mě nezaslouží a sám to jednou zjistí :-D což už bude samozřejmě pozdě, ale to není můj problém.
Mně se to stalo dvakrát. Po deseti letech se mi teď bývalý přítel ozval a sypal si popel na hlavu, že ženskou jako jsem já už nepoznal :-D :-D
No a bývalý manžel, ten se asi taky za pár let ozve :-D ale zaslouží si mě takový člověk? Ne :-D vím, že někde je někdo, kdo si mě vážit bude, ať už ho poznám za rok nebo deset let, tak proč bych se tady trápila nad někým, kdo mi dal jasně najevo(tím, že mě podvedl), že se mnou být nechce, když vím, že jsem soběstačná, sebevědomá, hezká, chytrá ženská, kvůli který by támhle jinej udělal cokoliv na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19266
27.12.21 22:39

Jednoduše poslala jsem ho do zadele a našla si jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1351
28.12.21 06:27

Bolelo mě to čtyři měsíce. Podvadel mě s ní půl roku, chtěl s ní žít tak jsem mu řekla ať se sbalí a vypadne. Stejně by to nemelo cenu ho držet a mám nějakou hrdost. Myslím že už mu to došlo samo a on si mě nevážil. Já jsem si po dalším půl roce našla jiného a bylo mi fajn. Kašlala jsem na to co bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
28.12.21 07:51

Nejdřív mě to bolelo, pak jsem dostala na blba vztek a pak už se to tak nějak srovnalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67431
28.12.21 10:14
@Anonymní píše:
Jak jste se vyrovnali s tím, že vás partner/partnerka podvedli? Dlouho to bolelo?Jsem celkem na dně a i po půl roce to bolí a nedokazu chlapům verit

Poslala jsem ho do zadele ten den, co jsem to zjistila.. takové člověk nestojí za zlámanou grešli.. a zatím co já mám od t doby 4 roky vztah, on to střídá jak ponožky. Je mi to putna, dokud tím netrpí nás syn :think: ono hodně záleží, zda s ním ještě jsi atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
28.12.21 18:17

Já myslím, že v tomhle případě bych vůbec do problému nezahrnovala dotyčného partnera. Nečekala bych, že moji bolest a nedůvěru nějak vyřeší on. To rozhodnutí, zda ve vztahu zůstat a dál v něm pokračovat a nevěru „odpustit“ je rozhodnutí té podvedené osoby. A ta už musí přijít na to, jak to sama v sobě vyřešit a jak si vyléčit důvěru.

Jedno vím jistě. Pokud začnete na svět nahlížet způsobem, že muži jsou nevěrníci a nedá se jim věřit, tak se vám to bude potvrzovat na každém rohu. Druhá věc je, že pokud dojdete ke zjištění, že ne všichni muži jsou takoví a že věrný vztah může existovat, pravděpodobně po něm začnete toužit a současného nevěrníka pošlete nakonec pryč, ať si je nevěrný jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat