Vyrovnávací příspěvek v těhotenství - hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aivetka
Kecalka 196 příspěvků 27.02.17 16:48
Vyrovnávací příspěvek v těhotenství - hodiny

Ahoj. V práci budu převedena na jinou pozici, která bude hodinově hodnocena stejně jako předešlá pozice, ale je velice pravděpodobné, že neudělám tolik hodin ( udělám třeba 100 hodin místo 140 jak mám ve smlouvě). Nová pozice bude něco jako asistentka nebo občasná výpomoc. Chci se zeptat jestli nebude problém s vyrovnávacím příspěvkem? Děkuji všem za pomoc.

Přečtěte si článek: Vyrovnávací příspěvek: Aktuální informace

Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 27.02.17 17:44

Neměl by být, formulář jsem dostala u doktorky, bohužel kvůli zdravotním problémům jsem nastoupit nemohla

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 27.02.17 17:55

Nebude. VPT dorovná rozdíl v denním vym. základu tak, abyste nižším příjmem po převedení nebyla nijak poškozena.

aivetka
Kecalka 196 příspěvků 27.02.17 20:06

Aha, tak supr. Děkuji moc za odpovědi. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >