Vyrovnávací příspěvek v těhotenství - hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aivetka
Kecalka 201 příspěvků 27.02.17 16:48
Vyrovnávací příspěvek v těhotenství - hodiny

Ahoj. V práci budu převedena na jinou pozici, která bude hodinově hodnocena stejně jako předešlá pozice, ale je velice pravděpodobné, že neudělám tolik hodin ( udělám třeba 100 hodin místo 140 jak mám ve smlouvě). Nová pozice bude něco jako asistentka nebo občasná výpomoc. Chci se zeptat jestli nebude problém s vyrovnávacím příspěvkem? Děkuji všem za pomoc.

Přečtěte si článek: Vyrovnávací příspěvek: Aktuální informace

Reakce:
Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 27.02.17 17:44

Neměl by být, formulář jsem dostala u doktorky, bohužel kvůli zdravotním problémům jsem nastoupit nemohla

Sojkka
Závislačka 2535 příspěvků 27.02.17 17:55

Nebude. VPT dorovná rozdíl v denním vym. základu tak, abyste nižším příjmem po převedení nebyla nijak poškozena.

aivetka
Kecalka 201 příspěvků 27.02.17 20:06

Aha, tak supr. Děkuji moc za odpovědi. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest je moc tvrdý, rozhodnutí soudu mě překvapilo, uvedl Řepkův advokát Jankrle

Devět měsíců tak zní rozhodnutí okresního soudu, který předešlé rozhodnutí,... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >