Vyrozumění o přiznání příspěvku na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bilahlavicka
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 11:55
Vyrozumění o přiznání příspěvku na bydlení

Ahojky. Přišlo vám někomu vyrozumění o přiznání nebo odebrání pnb? Od 1.1. tam mají nová pravidla, tak netuším. Díky.

Přečtěte si článek: Příspěvek na bydlení 2018: Přehledně a jasně

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 11:56

A kdy jsi byla dokládat? možná to zatím nestihli vyřídit nebo se ti nemění částka

Bilahlavicka
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 11:58

Byla jsem tam právě kolem 9.1. nic by se měnit nemělo..

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 11:59
@Bilahlavicka píše:
Byla jsem tam právě kolem 9.1. nic by se měnit nemělo..

tak proč by ti měl chodit dopis? ten chodí jen když je změna v částce

Bilahlavicka
Nováček 3 příspěvky 13.02.18 12:03

Že mi přišel jen rodičák a pnb ne. :) ty úřednice byly dost zmatený, samy nevěděly co kam vyplňovat do těch nových formulářů. Tak budu dál čekat. Ale zase si říkám, že pokud by mi ho zamítli, tak by to poslali hned obratem :mrgreen: :andel:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 12:05
@Bilahlavicka píše: Že mi přišel jen rodičák a pnb ne. :) ty úřednice byly dost zmatený, samy nevěděly co kam vyplňovat do těch nových formulářů. Tak budu dál čekat. Ale zase si říkám, že pokud by mi ho zamítli, tak by to poslali hned obratem :mrgreen: :andel:

to se neboj, přijde to v dalším termínu ještě tento měsíc, v krajním případě v březnu dva, ale to pochybuju, prostě to jen nestihly :) neboj

admin
Extra třída :D 10765 příspěvků 13.02.18 14:55

Hezký den,

užitečné informace můžete najít také v naší Encyklopedii.

Mějte se krásně,
adminka Zuzi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama