Reklama

Výrůstky na patě, tzv. haglundova pata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacud97
Povídálka 28 příspěvků 18.01.18 13:57
výrustky na patě-haglundova pata

Zdravím, chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s operací Hangl.paty…Byla jsem cca před půl rokem na operaci a stále mě pata bolí. Nevím jestli je to normální nebo ne, ale myslím, že už by bolet neměla ne? :zed:

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 18.01.18 14:03

@kacud97 Mám tuto diagnozu. Operaci jsem po dohodě s lékařem zamítla, řekl mi, že po operaci má řada lidí ještě větší potíže. Nepotěšila jsem, viď. Googli zkušenosti v diskusi na doktorka.cz a zeptej se vícero lékařů

kacud97
Povídálka 28 příspěvků 18.01.18 14:53

@maskovak to mě teda moc nepotěšilo :( achjo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >