Vysadila jsem antikoncepci zřejmě špatně

Anonymní
8.1.20 11:11

Vysadila jsem antikoncepci zřejmě špatně

Holky, omlouvám se za blbý dotaz, ale opravdu nevím. S přítelem jsme se dohodli, že vsadím HA, že zkusíme mimčo, které necháváme náhodě ( bylo by to moje druhé). U prvního jsem dokončila celý cyklus HA, pak jsem dostala menstruaci a dál nic nebrala. Teď nevím proč mě napadlo, nedojet ani cyklus a přestala jsem brát HA po prvních 5ti pilulkach z platicka. Dnes jsem začala krvácet, ale vím, že při braní HA bych menstruaci měla v jiný termín. Trochu se bojím, že jsem si tím takto vše rozhodila. Máte zkušenost? Omlouvám se za takový dotaz, ale opravdu nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5606
8.1.20 11:20
@Anonymní píše:
Holky, omlouvám se za blbý dotaz, ale opravdu nevím. S přítelem jsme se dohodli, že vsadím HA, že zkusíme mimčo, které necháváme náhodě ( bylo by to moje druhé). U prvního jsem dokončila celý cyklus HA, pak jsem dostala menstruaci a dál nic nebrala. Teď nevím proč mě napadlo, nedojet ani cyklus a přestala jsem brát HA po prvních 5ti pilulkach z platicka. Dnes jsem začala krvácet, ale vím, že při braní HA bych menstruaci měla v jiný termín. Trochu se bojím, že jsem si tím takto vše rozhodila. Máte zkušenost? Omlouvám se za takový dotaz, ale opravdu nevím.

No, cyklus se rozhodil. Musíš teď počkat. Nejlepší je opravdu dobrat HA až do konce cyklu a nechat nový nastartovat menstruací. Teď je tělo zmatené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9550
8.1.20 11:20

No co, stalo se. Telo se s tim srovna, neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
8.1.20 11:23

Klasika krvácení z vysazení antikoncepce…teď už to nech a pokračuj bez antikoncepce on se zas cyklus po pár měsících upraví. Hodně štěstí ať je mimčo brzy na cestě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10332
8.1.20 11:26

Krvácíš z vysazení, ale tělo se srovná. Následující ovulace může proběhnout nestandartně, ale nijak to nevylučuje otěhotnění :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama