Vysadit antikoncepci při pocitech těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 21:00
Vysadit antikoncepci při pocitech těhotenství?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat možná asi hloupí dotaz, ale za každou radu budu vděčná :)
Beru antikoncepci (mywy) už asi 3 roky a jsem s ní velmi spokojená, ale teď nedávno, cca, pred 2-3 měsíci jsem začala brat Setralin, který po chvíli užívání začal antikoncepci téměř nulovat, neustále jsem krvacela, zašla jsem si k doktorovi a prodal mi k mé antikoncepci další hormony, ale dříve než jsem začala užívat ty hormony, tak při styku s přítelem došlo k nehodě. Teď mám citlivé bradavky, při zvedání takový tlak v břiše a když ležím na břiše jak kdyby mě tlačil vajicnik :lol: mám podezření, že by to bylo miminko :potlesk: :srdce: ale teď mám ještě dobrat cca 14 dní prášky a nevím jestli je raději nevysadit hned, jestli se to vůbec může :nevim: tehu test jsem si dělala ale bylo to asi 4 dny po té a pochopitelně negativní, ale vím že za takhle brzo se to nedá zjistit :roll: pokud budu „v tom“ chci pro mimčo to nejlepší a byla bych za to dokonce i šťastná :lol: :srdce:

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12623 příspěvků 18.08.18 21:08

Spíš bych řekla, že je to následek nových hormonů

Sněženka25
Závislačka 3900 příspěvků 36 inzerátů 18.08.18 21:11

Ahooj :)

1. Jestli jsi brala antikoncepci poctivě, tak je velmi malá pravděpodobnost otěhotnění.
2. Jaká se stala nehoda? Když bereš prášky, tak už přece můžeš jet naostro, ne?
3. I kdyby jsi otěhotněla, tak určitě neucítíš žádné příznaky čtvrtý nebo ještě dřívější den od početí.
4. Ty tvoje pocity (bradavky, tlak v bříšku) to může být i příznak ovulace nebo změna těch hormonů..
5. Pokud bys miminko chtěla, tak proč pořád ty prášky zobeš? Tak se s partnerem domluvte a jděte do toho :)

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 18.08.18 21:27

Řekla bych že je to následek hormonů co ti dr. předepsal. Každopádně nechápu proč bereš antikoncepci když z tvého dotazu je celkem dost znát že bys byla ráda kdyby si byla těhotná.. :think: moc nechápu :nevim:
Raději nechci domýšlet..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 21:29

Divný co :lol:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 21:37

Těhotná nebudeš

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 18.08.18 21:46

Tak jestli vim dobre, tak Sertralin je na uzkostne stav apod? Cili pri predepisovani mel dr. vedet ze berete antiko a rict vam, zda nerusi jeji ucinky, aby se ochrana dala nahradit. Mimoto pri pripadnem tehotenstvi bych resila s lekari co nejdriv spis vhodnost antidepresiv.. aby nemely negativni vliv na mimco..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >