Vysadit léky před odběrem na potravinovou alergii?

Anonymní
30.10.19 20:10

Vysadit léky před odběrem na potravinovou alergii?

Dobrý den, prosím o zachování anonymu.
12.11. jdu na krevní odběry kvůli potravinové alergii, ve zprávě od kožní lékařky mám napsáno, že 10 dnů před odběrem mám vysadit léky na alergii, beru Xados, nevíte, z jakého důvodu se musí léky vysadit?
Trpím na kopřivky, obávám se, že po vysazení léku se osypu, to se potom řeší jak?
Xados užívám měsíc.
Jo a zdá se mi, že po Xadosu zapomínám, měli jste to někdo taky tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14978
30.10.19 20:14

No pokud léky nevysadíš, tak ti vyjdoufalešně negativní výsledky- tedy to bude vypadat že na nic nejsi alergická, protože to utlumí ty léky.

Asi se holt osypeš. Kdyžtak to mazej fenistilem, ten neovlivní výsledky z krve.

Xados tlumí, takže může způsobovat i to zapomínání. Po testech se zeptej na případně nějaký jiný druh léku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2052
30.10.19 20:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o zachování anonymu.
12.11. jdu na krevní odběry kvůli potravinové alergii, ve zprávě od kožní lékařky mám napsáno, že 10 dnů před odběrem mám vysadit léky na alergii, beru Xados, nevíte, z jakého důvodu se musí léky vysadit?
Trpím na kopřivky, obávám se, že po vysazení léku se osypu, to se potom řeší jak?
Xados užívám měsíc.
Jo a zdá se mi, že po Xadosu zapomínám, měli jste to někdo taky tak?

Léky ovlivňují výsledky, takže by odběry byly k prdu.10 dní vydržíš, vyhýbej se alergenum.Uz máš určitě vypozorováno, kdy se ti kopřivka dělá. S lékem zkušenost nemám, tak neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
3.11.19 18:16

Jak bylo řečeno léky ovlivní výsledky, radši být bez léku a obsypaná, ale budeš vědět nač jsi alergická. A když danou potravinu vysadíš tak už pak ani ty léky potřebovat nebudeš. Já jsem 3 měsíce po testech a bez veškerých zdr. problému i bez ekzému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat